Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Miért nem nő a szakálam?

Miért nem nő a szakálam?

Figyelt kérdés

Kb:4,5cm hosszú. És nem nő tovább.

Mit kéne tennem hogy hosszabb legyen?



2018. aug. 7. 00:24
 1/8 anonim ***** válasza:
89%
A ricinus olaj szőrzet növesztő hatású. Pár száz forint a patikában. Ha azzal bekened a tövét, akkor elvileg meg kell hogy nőjön.
2018. aug. 7. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
0%

Először is: szakáLL. 2 L. Tanuld meg.


Másodszor: ennél undorítóbbat el se tudok képzelni, mint a mostani "divat".

Komoly hányinger.


Nekem csak az ápolt, szépen borotvált férfifej tetszik, a borostás, vagy a szőrös, az a legundormányabb!!!

2018. aug. 7. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Akkor nem neked akarok tetszeni 2. Amúgy köszi az utálkozó semmit sem segitő izét amit válasz helyett írtál.
2018. aug. 7. 00:38
 4/8 anonim válasza:
Van egy mód, de szerintem neked az nem opció. Elvileg ha rendszeresen nyírod, egyre erősebb és nagyobb lesz. De gondolom nem akarsz várni addig amíg újra kinő. (Hajrá szakállasok! :D)
2018. aug. 7. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

# 2/3


Aztán kit érdekel, neked mi tetszik?! Vajon a te pnád mennyire simára borotvált? Ha az esti programod, hogy itt vagy önkéntes nyelvtan tanár és bunkó, akkor valószínűleg férfi sincs, akiért érdemes leborotválnod a száraz pnádat!


Kérdező!

Használj olajokat, mint az argán, olíva, ricinus. Vagy kókuszzsírt.

Esetleg vannak szakállápoló kozmetikumok:

[link]

[link]


De én a Müllerben is láttam szakállápoló kozmetikumokat, kb. 2-3 ezer ft. összegben.

2018. aug. 7. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
DM-be tudsz venni Das Gesunde Plus Haar Vital-t kb 800 forint és jó hajnövesztésre, szakállra.
2018. aug. 18. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Az életkorodat ugyan nem lehet tudni, de a szőrszálak szinte folyamatosan nőnek, míg a szabad vég kophat, ami vékony szálak esetében jelentős mértékű is lehet. Mivel az életkor előre haladásával az arcszőrzet megerősödik, ezért, ha fiatal vagy, akkor csak az idő segít.
2018. aug. 18. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Napraforgó,argán,jojoba,mandula olajok is jók?
2018. aug. 27. 22:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!