Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » A péniszemen a fitymát csak...

A péniszemen a fitymát csak körülbelül a makk feléig tudom felhúzni, illetve elég érzékeny is a makkom, a fityma alatt fehér kis dolgok vannak, mit javasoltok?

Figyelt kérdés
17 éves vagyok és már körülbelül 15 éves koromban felfedeztem hogy fitymaszüköletem van, akkor még nem annyira érdekelt meg azthittem majd megoldódik de nem oldódott meg sőt kb. 1 éve fehér kis dolgok is megjelentek a fityma alatt, amit egyébként nem látok csak erektált állapotban átlátszik illetve kidudorodik a fitymám alól, amit kb. a makk feléig tudok felhúzni, illetve elég érzékeny a makkom. Utóbbi napokban próbáltam "nyújtogatni" a fitymát és kicsit huzogatni (nem annyira hogy fájjon) és úgylátom segített már sokkal jobban és könnyebben tudom hátrahúzni, főleg normál állapotban. Szerintetek műtéti beavatkozás szükséges, illetve valószínünek tartom hogy valami gyulladás okozhatja a fehér kis dolgokat, ami a higénia hiány miatt léphetett fel mivel ott nem tudtam megtisztítani.

2018. aug. 10. 22:51
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Szerintem menj el az orvoshoz vizsgalatra ő majd meg mondja mi az ott
2018. aug. 10. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
a fehér kis dolgok nem fordycepöttyök?
2018. aug. 10. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem, az szmegma. Mosd le.
2018. aug. 10. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Nem tudom, némelyik egész apró egy kettő viszonylag nagy, de nem a fitymán van szerintem hanem a makkon mert amikor erektáltan huzogatom (akkor látszódik) ugyanott maradnak
2018. aug. 10. 23:16
 5/11 A kérdező kommentje:
#3 kommentelő: lemosnám ha tudnám csak az a fityma alatt van és addig nem tudom felhúzni.
2018. aug. 10. 23:17
 6/11 A kérdező kommentje:
benyúlni a fityma alá meg nem igazán szeretnék/tudnák nagyon érzékeny a makk.
2018. aug. 10. 23:23
 7/11 anonim ***** válasza:
51%

Nem kell ehhez orvos.

Nekem is így volt ilyen idős koromban mivel ekkor még nem foglalkoztam úgy avval ott és nem volt bejáratódva. Érdekes is lenne ha minden tizenéves fiúnak alapból lötyögne a bőr a fitymáján.

Amit tegyél, hogy minden fürdéskor hátrahúzod amennyire csak tudod és megmosod szappannal/tusfürdővel. Napról napra egyre jobban fogod tudni felhúzni pláne ha így maszturbálsz is vele. Később pedig ha majd a barátnőddel leszel együtt még jobban működni fog az állandó szex stb. miatt, rendesen hátra fog csúszni a fitymád majd meglátod.

2018. aug. 10. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Köszi a választ, megnyugatató, hogy nem csak nekem vannak ilyen problémáim, illetve, hogy nem szükséges műtét. Egyébként én is felfedeztem, hogy segít ha rendesen megmosom, mert sokáig nem mostam meg rendesen, sokszor tulajdonképpen szinte csak vízzel, de utóbbi napokban elkezdtem és tényleg már szemmel látható a javulás.
2018. aug. 10. 23:31
 9/11 anonim ***** válasza:
61%

"Amit tegyél, hogy minden fürdéskor hátrahúzod amennyire csak tudod és megmosod szappannal/tusfürdővel. "


A szappan szárít, ha hátrahúzza és ezzel mossa, tuti kireped a bőr, ez így legalább annyira hasznos tanács mint az gyerekorvosok tanácsa hogy kisgyerekkorban a huzogassák! Gratulálok! És a tusfürdő se sokkal jobb, akkor már inkább intim mosakodó! De a legjobb lenne ha tanácsadó szakembernek mutatná meg előbb, csak utána nyúlna hozzá, mert ezzel így nem sokra megy a kerdező, ha mindenki részigazágot mond! Ez az ő pénisze, nem a mienk, a húzogatás meg van akinél beválik,de van akinek meg ront az állapotán.

2018. aug. 11. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Úgy is tudod mosni hogy előrehúzod és beleirányítod a vizet a bőr alá. A szappant én se erőltetném, főleg hogy nem biztos hogy ki tudod öblíteni rendesen és akkor irritációt okozhat. Amúgy meg húzogasd szépen és szépen fokozatosan jobb lesz.


A fehér valami a fityma alatt valószínűleg a fitymafaggyú (smegma), ami természetes és nem gyulladás okozza, a makkod meg valószínűleg azért érzékeny mert még nem nagyon nyúltál hozzá.


Amúgy lankadtan megy félig? Meddig megy mereven?

2018. aug. 11. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!