Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Egészséges-e a hímvesszőre?

LoL5555 kérdése:

Egészséges-e a hímvesszőre?

Figyelt kérdés
Üdvözlet minden olvasónak. 16éves vagyok és a problémám az, hogy ahányszor teljesen merev a hímvesszőm a bőr a makkomról még félig sem csúszik le. Húzogatással sem. Ennek mi lehet az oka? Talán 18éves kortól kezd "megjavulni"?

2018. aug. 12. 23:25
1 2
 11/15 anonim válasza:
70%

Ezt nem írta senki, de ebből adódóan higiéniás problémák merülhetnek fel, ami fertőzéssel, gombásodással, kellemetlen szaggal, fájdalommal, ebből adódóan párkapcsolati nehézségekkel járhat.

Ezzel én orvoshoz fordulnék.

2018. aug. 13. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
A fitymaszűkületnek vannak fokozatai, de a bőrnek éppen a merev vesszőről kell le- és feljönnie, mert éppen ez biztosítja a megfelelő ingerlést. Ha ernyedt állapotban felhúzod a bőrt, majd erekciód lesz, akkor beszorul a makk alatti árokba. Olyankor fájdalmas? Ha igen, akkor senki más nem segít, mint az urológus sebész. Tíz perc fájdalommentes sebészi beavatkozás, egy nap fájdalom, egy hét gyógyulás, és egy élet, problémamentesen. Ellenkező esetben sok szégyenérzés, kudarc, önbizalomhiány, közösülésképtelenség.
2018. aug. 13. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
0%

Sosem értettem,hogy ez hogy nem tűnik fel 18 éves kor előtt..?

Most vetted észre,hogy valami nem stimmel?

2018. aug. 13. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
81%

Szia!

nekem is hasonló vol.Én félig tudtam lehuzni merev állapotban.Nekem rövid volt a fitymafékem lézeres kezeléssel megoldották nem vérzett nem fájt csupán 5 perc volt az egész,de viszont 3hétig nem tudtam kiverni...Ha elmész semmiképpse metéltest magad körül nekem felajánlották:D Ha nem akarsz elmenni probáld meg langyos vízben huzogadni 3-4 percig ,hogy táguljon talán valamennyit segít min 2 hétig.

16/f

2018. aug. 13. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
100%

Mi történt?


Körülmetéltek?

2019. dec. 27. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!