Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Le feküdtem egy lánnyal és a...

CSAKiVáncsiVagyok kérdése:

Le feküdtem egy lánnyal és a péniszemen fehér pötyök lettek nagy valoszinüségel gomba. Ez az elsö ilyen esetem mit tegyek?

Figyelt kérdés
Ugy érzem ciki lenne orvoshozz menni ez ügyben esetleg otthoni megoldás van rá?

2018. aug. 19. 23:56
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
72%
Várd meg, ameddig elfertőződik, aztán amikor levágják emiatt, majd érvelj azzal, hogy ciki lett volna orvoshoz menni.
2018. aug. 19. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
73%
Egyáltalán nem ciki elmenni orvoshoz. Mire ide kiírtad a kérdést, már meg is jártad volna.
2018. aug. 20. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
77%
Kézenfogva szépen elmentek együtt a dokihoz! Egyszerre kell kezelni mindkettőtöket, különben visszakaphatjátok a másiktól.
2018. aug. 20. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Mar miert lenne ciki orvoshoz menni? Az ember azert megy orvoshoz, mert beteg. Te beteg vagy. Ebbol kovetkezik, hogy orvoshoz kell menned. Ha nem lenne semmi bajod, akkor nem lenne ciki? De akkor nem is kene menned... Erted?
2018. aug. 20. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Menj el orvoshoz
2018. aug. 20. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
4%

Nem biztos ,hogy a lánytól kapta el...kitudja előtte kibel hempergett!!

Egyből ribi a nő mi??! Hányinger vagy!!

Védekezni ba..ott a kérdező,akkor vessen magára,ő is hibás,megerdemelte!!!

2018. aug. 20. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
0%
Mindig 2 áll a vásár.Nem védekeztél,így jártál.Legalább tanulsz az esetből .Lehet ez egy irritáció is .Betadine kenőccsel kend be .
2018. aug. 20. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
0%
Lehet, hogy már HIV pozitív is vagy.
2018. aug. 20. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Értem. Akkor nem cinkes ezzel orvoshoz menni... A lányt nem ismerem a szerelem nem az én világom inkább öröm lányhoz megyek eddig minden párkapcsolatom na.... midegy innentöl jobban meg válogatom a partnert
2018. aug. 22. 16:11
 10/12 szamo77db ***** válasza:
El kellene menni orvoshoz, szerintem ez a legjobb megoldás. Ne kezelgesd otthon, nincs értelme.
2018. aug. 23. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!