Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Hány éves kortól lehet proszta...

Hány éves kortól lehet prosztata vizsgálatot csináltatni fiúknak szülői engedély nélkül? Hol?

Figyelt kérdés
Valaki élménybeszámoló?

2018. aug. 22. 04:12
 1/7 anonim ***** válasza:
Miért mi a baj? Hány éves vagy? 14 felett lehet.
2018. aug. 22. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Urológián végzik.
2018. aug. 22. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Csak szimplán érdekel, hogy milyen is lehet, meg hogy egészséges vagyok-e.
2018. aug. 22. 14:13
 4/7 anonim ***** válasza:
Első vagyok:Ahogy előttem írták urológián lehet. De ezt 40 után szokták csak ajánlani ha nincs bajod... Ha csak úgy odamész hogy érdekel furán fognak rád nézni, de attól még lehet kérni.
2018. aug. 22. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Hát, mostanában akadna egy kis probléma, de ez tényleg kicsi...Nem szeretném itt kommentben részletezni.
2018. aug. 22. 17:35
 6/7 anonim ***** válasza:
Megint első:Ok ha nem akarod részletezni ne tedd. Urológiára nem kell beutaló, menj nyugodtan.
2018. aug. 22. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

18 éves korban már felnőtt ember vagy,nagykorú és megcsinálják,ha elmész teljes kivizsgálásra.


De bizonyos betegségek gyanújánál is előfordul hogy akár 15-16 éves kamasznál is urológián elvégzik.


Urológiára kell menni,ahova már 14 éves kortól lehet egyedül menni.

Annyi hogy jobb előtte kakilni,mert az orvos kis zselét ken a ujjára és fenékbe felnyúl,ami nem fáj,csak a szitú ciki hogy a prosztatádban lévő dün mirigyet kitapintsa.

Olyan érzés amikor kihúzza az úját mintha kakilni kellene.Jobb zsepit vinni,mert ahogy kihúzza az úját a zselét,síkolitó amit a doki a újára kent az kicsöpöghet.

2018. aug. 26. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!