Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Tapasztalatok Minoxidil...

Tapasztalatok Minoxidil (védett néven Rogaine) készítménnyel arcszórzet növesztéshez?

Figyelt kérdés

23 éves férfi vagyok és kevés arcszőrzetem van, de nagyon vágyom egy igazi dús szakállra. Van egy kevés bajuszom, meg egy folt az állam csúcsán, de ez édes kevés és ebben a korban én már letettem arról, hogy valaha is fogok tudni növeszteni önmagam.


Ha semmi sem működik, akkor lehet csak a hajbeültetés marad, de gondoltam a Rogaine ér egy próbát. Eredetileg hajhullás ellen van, de angol forrásokban olvastam, hogy szakáll vagy egyéb testszőrzet növesztésére is alkalmas lehet.


Ha valaki már használta ezt a szert, akkor örülnék, ha megosztaná tapasztalatait. Működött vagy nem működött? Ha működött, akkor milyen egyéb arcbőrápolási szereket/technikákat kellett alkalmazni? Abba lehet hagyni a szer alkalmazását, vagy folyamatosan használni kell?



2018. aug. 24. 14:26
 1/1 A kérdező kommentje:
Kulcsszavak alapján rákerestem itt korábbi kérdésekre. A Rogaine mióta DHT gátló? Azt hittem ez egy értágító és azzal segíti a szőrnövekedést, hogy javítja a helyi vérkeringést a bőrfelületen, ezzel növeli a szőrhagymák vérellátását. Most összezavarodtam.
2018. aug. 24. 15:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!