Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Fitymafék hosszabbítás után...

Fitymafék hosszabbítás után esztétikailag milyen?

Figyelt kérdés
Esztétikailag milyen miután rendesen begyógyult? Aki megcsináltatta ezt azt kérem írja le, nagyon fontos lenne. Félek hogy csúnya lesz utána, és megbánom az egészet. Ez a sima átmetszős összeöltős műtét.

2018. aug. 25. 07:52
 1/3 anonim ***** válasza:
50%

Féket hosszabbitani nem lehet,csak teljesen leműteni .

Ha ügyes kezű sebészt találsz,még nyomát sem lehet látni .

Az átmetszős,nem megoldás .

2018. aug. 25. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
76%
A gyógyulás után nem lesz jelentős különbség kinézetben, de utána a fék már nem fog feszülni, szóval nem fogod megbánni, ettől ne félj!
2018. aug. 25. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
56%
Fú, annak idején mikor én is megoldást kerestem a fitymaszűkületemre, volt egy nagyon jó weboldal, amin láttam erről egy remek grafikát hogy hogyan is néz ki ez, amit te akarsz kérdező! De szerintem, most oké, lehet te azt hiszed, átvágják majd összevarrják és minden csúcs lesz, mi lesz ha átszakad, miután meghosszabbították? Kivérzik és te halálra rémülsz? Nem jobb lenne akkor már inkább megszabadulni tőle? :)
2018. aug. 25. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!