Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Miért duzzadt meg a barátom...

Miért duzzadt meg a barátom fitymája?

Figyelt kérdés
Felduzzadt gyűrűalakba van az egész fityma ami piros is és most elkezdett hámlani is. Azt írták,hogy a meleg miatt bevizesedett és elvileg ezért ilyen... De arra lennék kíváncsi, hogy másnak is volt e már ilyen tapasztalata és hogy neki mennyi idő alatt jött helyre? Ez a 2. napja hogy ilyen tegnap csúnyább volt, mint ma... Orvoshoz nem akar menni azt mondja vár még pár napot...

2018. aug. 27. 15:37
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Milyen meleg miatt?

Éppen egy hidegfront van az országban. Messze vagyunk a nagyon melegtől.


Soha nem tapasztaltam hasonlót.


Amúgy lehet a picit hevesebb együttléttől vagy fertőzés.

Ha pár napon belül nem múlik el, akkor orvos, illetve akkor is ha egyre nagyobb lesz és csúnyul.

2018. aug. 27. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Fertőzés vagy gomba.

Mindenképpen orvoshoz kell menni.

2018. aug. 27. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Valamit elkapott tőled, vagy mástól.
2018. aug. 27. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Valami nem megfelelő dolog helyi gyulladást váltott ki. Kisfiúknál gyakori, ha homokozóban játszanak és a fütyihez szennyezett homok kerül. Alapos tisztálkodás mellett 1-2 nap alatt gyógyul.
2018. aug. 27. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Szia! A fitymaszűkület lehet gombás fertőzés miatt is, most ne húzogassa a fitymáját, amíg meg nem gyógyult, mert csak bereped és maradandó lesz a szűkülete! Ez nagyon gyanús, hogy valami nemi úton terjedő (de ne értsd félre, nem biztos, hogy félrelépésből szerzett) betegség, és ha "meg is gyógyul" látszólag, akkor is csak max. tünetmentes, az első adandó alkalommal továbbadja neked!


Ha nem akar a párod orvoshoz menni, és minden kifogást keres, meg halogatja, hidd el, kibúvót keres. Ilyenkor úgy kell ezt kezelni, mintha a fiad lenne.


Viselkedj legalább te felnőttként, állj a sarkadra, és ragaszkodj a mielőbbi bőr- és nemibeteg-gondozói vizsgálathoz, ill. a saját érdekedben ne szexelj vele addig, amíg el nem ment!

Ha sunnyogós, kísérd el! Ez a te érdeked is kérdező!

2018. aug. 27. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat és rendben.
2018. aug. 27. 20:54
 7/14 A kérdező kommentje:
Egyébként most egész héten nála voltam... tegnap előtt még semmi nem volt... együtt is voltunk úgy... nekem pont az után jött meg nem sokkal... nekem semmi elváltozás nincs... és a legtöbb hozzászólás fertőzést ír,de nem csúnya neki... csak gyűrű alakba felduzzadt neki alatta meg a tetején minden normális csak az piros es hámladozik... és egy oldal amin orvosok kommentelnek ezt a vizesedést írták ami a melegtől van.. itt ahol mi vagyunk ma hűlt le a levegő és egyből jobban is nézett ki.. tegnap még aludni se lehetett a melegtől.
2018. aug. 27. 21:03
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Figyelj a kuruzslás pont arról szól, hogy a neten "olvasol valamit", "orvosok írták"... meg egyebek... hülyeség! Lehet hasonlít valamelyik ilyen netes esethez a problémátok, de nem ugyanaz, ne ilyen "olvasmányok" alapján "te" próbáld meg a barátodat diagnosztizálni! Az is lehet ennyivel, hogy elkaptad azt a valamit a barátodtól, csak nálad lappang és nem okoz tüneteket! Egyszerre kell elmennetek az orvoshoz, neked is így már, hogy együtt voltatok, főleg ha még óvszert se használtatok! Akkor is, ha nem észlelsz magadon tüneteket! "Hozzászólásokra" meg ne hagyatkozz, ez a gyakorikérdések, nem orvosi oldal, viszont megbízhatatlan ebben a tekintetben! Az emberek meg pont az ilyen dolgok "olvasásával" "meghallásával" ijesztik be magukat az emberek, és hozzák magukra a frászt, ég a pofffájuk és pont emiatt nem mennek orvoshoz, holott most pont ez volna az egyetlen ésszerű lépés!


Úgyhogy holnap bőr- és nemibeteg-gondozó mindkettőtöknek! Beutaló nem kell, időpontot ne kérjetek, menjetek el, és fejezd be az "olvastam valahol valamit" típusú hivatkozásokat, benne is van, hogy "valamit" tehát bizonytalan dolgot, "valahol" meg nem nevezett helyen, valószínűleg nem hiteles forrásból, ami lehet másnál bevált, a párodnál meg ártani fog! Légy te is felelősségteljesebb, kedves kérdező!

2018. aug. 27. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Ez is igaz. Köszönöm a választ... és tudom, hogy azonnal el kellett volna menni mondtam is neki... de holnap mindenféleképp ráveszem.
2018. aug. 27. 22:56
 10/14 A kérdező kommentje:
Elmentünk és szeptemperre kapott időpontot. De haza jöttünk és volt merevedése és szebben is nézett ki és megpróbáltam lehúzni neki hátha és felül még duzzadt volt de alul lehetett mozgatni............... a lényeg hogy ez után most rendbe jött.... de tényleg fel le lehet mozgatni újra normálisan néz ki... úgyhogy remélem tényleg vizesedés volt... de szeptemberben ettől függetlenül el fog menni az időpontra.
2018. aug. 29. 21:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!