Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Eloforfulhat hogy elvaltozas...

Eloforfulhat hogy elvaltozas van a heremben? Esetleg rosszindulatu? Tobbi lent.

Figyelt kérdés

Gyakran hetente vegzek önvizsgálatot igazabol szerencsere nincs elvaltozas az evekkel ezelotti allapotokhoz kepest. Par napja kicsit eroteljesebben nyomtam ra az ujjam a heremre vizsgalat kozben es akkor ereztem a here oldalan egy cso szeru kepzodmenyt eloszor a baloldalon es ahogy atmentem a jobbra (a jobb oldali heremre) teljesen szimmetrikusan ugyan ugy ott van az a csoszeru valami ami a mellekherenel indul szerintem ez nem az ondovezetek lehet mert olyan erzes mint egy ernek, ha normal erovel vizsgalom akkor nem lehet erezni csak ha picit erosebben nyomom ra.

Igazabol at oleli a heret ugy fut ,ugy tapintottam hogy fentrol indul szelrol es ugy kb atfut a masik oldalra...

A fo kerdes hogy a hereben lehetnek erek erek?

Lehet hogy amire en gondolok valami here er? Marmint a tokjaban?

Mitol lehet az hogy erekcional a bal herem picit kemenyebb lesz mint a jobb de nyugalmi allapotaban teljesen egyforma az erintesuk. Mitol lehet hogy az orgazmust mikor a csucsrajutok a bal jeremben erzem azt a bizonyos erzest, a jobb mintha nem csinalna semmit az erekcional meg se kemenykedik ilyesmi. 21/F

Ezek termeszetes dolgok? Igazabol ezek nem mostani dolgok csak nincs kitol megkerdeznem a csalad ferfi tagjait elvitték a sziv panaszok...

Szerencsere aminek orulok hogy maga a rak betegseg is ritka a csaladban (apai/anyai)hererak meg egyaltalan nem fordult elo.



#egészség #here #erhalozat
2018. aug. 27. 22:59
 1/1 anonim ***** válasza:
Hát, ezt mi itt nem fogjuk tudni megmondani, én is érzem azt a "csövet", ami szerintem az ondóvezeték lehet, de nekem lentről indul és hátulról, azaz a belső, fenekem felőli oldalon fut felfelé. Elég vastag és ott tekereg is kicsit, mint a belek. Ez nálad is ilyen?
2018. aug. 29. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!