Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Mi lehet ez a csomó?

Mi lehet ez a csomó?

Figyelt kérdés

Üdv!


Első körben megjegyezném, hogy az említett problémával természetesen orvoshoz megyek kivizsgálásra, amint időm engedi. Addig is inkább önnyugtatás próbál lenni a kérdés kiírása. Nektek vajon volt-e hasonló?


Tehát jó ideje érzékelem, legalább fél éve, hogy a jobb herémen egy apró dudor érzékelhető oldalt. Tehát magán a herén, nem a herezacskón. Kb akkora lehet, mint egy szem chia mag és kemény. Tapintásra nem fájdalmas, egyéb negatív tünet pedig nem észlelhető. Mindazonáltal, mivel fogalmam sincs, hogy mi lehet ez, kíváncsi lennék, hátha valaki tapasztalt már ilyet, vagy vizsgáltatott már ki hasonlót.



2018. aug. 29. 18:25
 1/4 A kérdező kommentje:
Jobban megvizsgálva legalább két ilyen van...
2018. aug. 29. 18:31
 2/4 anonim válasza:
Attól félek daganat. De lehet emlő daganat is minél elöbb fordulj urulógushoz. Ha tudod az önvizsgálatot csináld meg. De ha daganat akkor mindenképpen fordulj orvoshoz vagy ahogy írtam urulógushoz. Valamelyik férfi 2-3 hónappal a daganat kialakulása után meghal. Remélem segítettem több infó: [link]
2018. aug. 30. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Megvizsgáltattam. A két apróság tényleg nem nagyobb egy lenmagnál. Az orvos megnézte, UH is volt, de semmi. Azt mondja minden a legnagyobb rendben. Szerencsére.
2018. szept. 15. 09:47
 4/4 anonim ***** válasza:
fuuh
2018. szept. 15. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!