Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » MI lehet a barlangos testemen?

MI lehet a barlangos testemen?

Figyelt kérdés
Kéremszépen ,hogy hozzáértők írjanak valamilyen szinten meg olyan akinek volt ilyen vagy van, marhasággal nem jutok előbbre. Az a helyzet hogy a makkom alatt 1,5 cm re két hónappal ezelőtt megjelent egy ilyen kis félborsomnyi nagyságú dudor. ernyedt állapotban csak az érezhető hogy van ott valami , csak erekciónál veszi fel ezt az alakot, a barlangos testemen van , és ha hátrahúzom a bőrt nem is látszik , mert ekkor rajta a fityma ugye. viszontha kitapintom mintha ilyen duzzadt rizshez hasonlítana. nem fáj erekció közben csak ugyebár nyomkodtam akkor befájdult értelemszerűen. :S. Mi lehet ez?
2010. jún. 21. 18:58
 1/5 anonim ***** válasza:

Én nem tudom. Én azt ajánlom meny el vele először háziorvoshoz, majd ő ad beutalót.

Sajnos ennyit tudok ajánlani (bátran meny el nem fognak röhögni, hallottam már cikisebb dolgot is. ( Nem mitha ez ciki lenne))

2010. jún. 21. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
faggyúfelhalmozódás vagy valami jó kis fertőzés...
2010. jún. 21. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha olyan,mint egy szemölcs,akkor condiloma.HPV vírus okozza,3 másodperc alatt leégeti a doki,de ha nem nézeted meg és nem kezelik,akkor iszonyúan el tud szaporodni.
2010. jún. 21. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Azonnal menj el megnézetni! A gyors ügyintézés kedvéért csináld magadnak kedvet az elinduláshoz: nézegess olyan képeket, ahol elterjedt a vírus egy péniszen, a google segít neked.

Egyből menni fogsz a dokihoz :D


De amiatt menj el amúgy - viccen kívül - mert ha nincs vele baj, akkor legalább megtudod, de ne otthon frusztráld magad

2010. jún. 24. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Biztos hogy nem HPV , mert bőr alatt van . AM. vár voltam vele doknál azt mondta ér lehet ,de nem tudja igazából. Alap, hogy elsőnek dokhoz megyek ha van valami bajom, nem félek a dokiktól :D. Csak értitek őse tudta , akkor gondolom felírom ide , hátha van valaki másnak is.
2010. jún. 27. 12:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!