Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Mitől viszket a makkom?

Mitől viszket a makkom?

Figyelt kérdés

Naponta 3x 4x is viszket a makkom hegye vagy a fityma vége, nem tudom pontosan. Piros kiütések nincsenek rajta, nem hámlik, nincs váladékozás. Csak annyi hogy a fityma végén, belül ilyen kicsi papillomára hasonlító apró pici fehér kitüremkedések vannak (pont olyanok mint a makkom peremén), de csak pár darab. A péniszem néha igen büdös szokott lenni.. Mi lehet ez? Gomba?


19 éves vagyok



2018. aug. 30. 17:59
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Az, hogy nincs váladék, még nem azt jelenti, hogy nincs probléma,mert ha van és nemi életet élsz, könnyen megfertőzheted a partnered. Azt javaslom, győzd le az ellenérzésed és fordulj orvoshoz. Ráadásul elég kiábrándító, ha egy férfi folyamatosan a szerszámát vakarássza.
2018. aug. 31. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szerintem nem mosod meg jol az lehet a gond... Naponta többször csapd hátra és mosd meg jol szappanal... Ha nem mulik el mindenképpen fordulj orvoshoz..
2018. szept. 1. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!