Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » A barátomnak folytonosan...

A barátomnak folytonosan gombás fertőzése van. Mitől lehet? Többi lent

Figyelt kérdés

Szóval fèléve elkaptuk a gombát el is mentünk orvoshoz mind a ketten kezeltetni. Rendbe is jöttünk. Most pár hete újra jelentkeztek a tünetek. Először ő érzet panaszokat viszketés stb de csak azt hittük fel lett sértve ott neki. Amikor együtt voltunk ugy nekem is kijöttek a panaszok utána tudtam ez megint gomba lesz. Kentük magunkat el mult. Viszont neki megint ujra jelentkezett..

Nem vagyunk együtt azota ugy és nekem semmi bajom.

Gondolhatok valami rosszra? Lehet ugyis én fertoztem volna meg hogy én nem érzem a tünetet? Elvileg férfiak csak ugy nem kapnak gombát el.

Nem maradozik ki itthonrol. Pontos időben itt van munka után. Szóval tényleg nemtudom mire gondoljak.



2018. aug. 31. 19:28
 1/7 anonim ***** válasza:

Forduljatok orvoshoz, újból, mindenképp.

Egy kandidátusa diéta szükséges szerintem.

Sajnos van ilyen, előfordul másokkal is.

2018. aug. 31. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Ha egyszer előfordul lehet gyanús, hogy másik nővel van aki fertőzött, de többször csak nem megy vissza olyanhoz aki tudja, hogy beteg és nincs kezelve azóta se....
2018. aug. 31. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Menjetek el megint orvoshoz
2018. aug. 31. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
tudok rá megoldást, ha érdekel irj
2018. aug. 31. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
vércukor problémáknál is lehet gyakori ez.
2018. aug. 31. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha wc-n ülve a fitymája hozzáér a fajanszhoz vagy akár az ülőkéhez, akkor könnyen újrafertőződhet. Bármilyen tiszta is a szaniter, a felcsapódó öblítővíz cseppjei mindenhová eljutnak és eljuttatják a kórokozókat.
2018. szept. 1. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem jártok termálfürdőkbe? Nekem ott sikerült egy csúnya fertőzést összeszedni, több mint fél évbe telt mire kigyógyultam belőle, addig csak óvszerrel volt szabad a szex, nehogy a feleségem is elkapja.
2018. szept. 2. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!