Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Gyógyulási idő?

Pajtikaa kérdése:

Gyógyulási idő?

Figyelt kérdés
Sziasztok! A napokban megyek urulógushoz a fitymafék miatt. Az lenne a kérdésem hogy megcsinálják ott helyben? Ha igen akkor mennyi a gyógyulási idő? Úgy értem hogy edzésekre meg dolgozni járhatok tőle ? (Nem a használatát kérdezem)

2018. szept. 10. 09:47
 1/6 anonim ***** válasza:
Általában először csak a vizsgálatot végzik el és aztán kapsz időpontot a műtétre. A gyógyulás kb 3 hét. Dolgozni valószínűleg hamarabb tudsz majd, de az edzést érdemes szüneteltetni egy darabig! De ezekre a műtét előtt vagy akár a vizsgálat közben mindenképpen kérdezz rá!
2018. szept. 10. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
34%
Pajtikaa, attól még nem lesz megoldva a fitymaszűkületed, hogy átvágatod a fitymafékedet, ellenben feleslegesen kiteszed magadnak extra műtétnek, ezt már többször is leírtuk neked. De ha te azt hiszed okosabb vagy,....
2018. szept. 10. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Most lesz a vizsgálatom, ott kiderül mi a baj szerintem csak fék probléma.
2018. szept. 10. 16:29
 4/6 anonim ***** válasza:
51%

Akkor meg ha azt írod, hogy csak vizsgálatod lesz, miért kérdezed meg, hogy megcsinálják-e ott helyben? Most válaszoltad meg magadnak ezt a megint tökfölöslegesen kiírt kérdést! A többi választ meg a többi topikból simán kilesheted.


Egyébként meg simán van már olyan módszer, hogy nem kell heteket kihagynod sem a sportból, sem az önkielégítést nem kell megvonnod magadtól, csak nem ott, ahová épp tartasz, de téged biztos nem érdekel, eddig is jobb szerettél szenvedni... :)

2018. szept. 10. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Mivel írtak hogy elsőnek vizsgálat van, ezért következtett hogy tuti csak vizsgálat, és kedves nem szeretek szenvedni, és nem is szerettem, csak egyszerűen féltem megtenni ezt a lépést és próbáltam utána járni a dolgoknak. Mivel nekem rendkívül fontos a sport és így a szezon elején nem szeretnék kihagyni ez szerintem érthető. Ezért érdeklődők, hiába flegmázol, én értékelem hogy segíteni szeretnél és örülök is, de értsd meg hogy eddig féltem
2018. szept. 10. 20:21
 6/6 anonim ***** válasza:
51%

De ezt nem húzhatod rá mindenre, hogy féltél! Nem mentesítő tényező, viszont elvonja a figyelmedet olyan lehetőségek felől, amikkel ugyanazt sokkal jobb és emberibb módon tudod, tudnád megoldani. És nem flegmázok, csak próbálok rávilágítani arra, amit nem akarsz észre venni, hogy jól akarsz járni, de fogalmad sincs mi a helyes út, úgy fordulsz a leglogikusabb helyre, bár az orvos régebben volt az első lépcsőfok! Ma már nem az orvos a helyes lépés elsőre még akkor sem, ha a többség így tudja vagy így tartja helyesnek akár itt is. Főleg azóta, hogy a fitymafék műtétet is elrontják jó néhányan orvosok, ahogy az elég sok fiúnál kérdezőnél történik mostanában, vannak, akiket körül kellett emiatt metélni is. Te nem szeretnéd ennek lehetőségét kibekkelni?


Az meg evidens, hogy elsőre vizsgálat van, van amikor egész labort is megcsináltatnak veled, máshol meg ugyanezt a procedúrát teljesen figyelmen kivül hagyják. Ez is csak az orvosok zűrzavaros hozzáállását bizonyítja. Ha tényleg utána jártál, biztos nem hagytad volna figyelmen kívül mielőtt eldöntöd mit tégy először!

2018. szept. 10. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!