Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Van egy heg ami faj a fitymafe...

Van egy heg ami faj a fitymafekemen, fogok tudni szexelni?

Figyelt kérdés

Sziasztok

Kb 6honapja egyszer wc utan wc papirral korbe toroltrm a makkom,majd mikor szedtem le az felrantotta a fitymafekem es omlott a ver. Orvos tanacsara kamilla tea + bepanthen lett. Azonban maradt ott 2 kisebb gumo, hrg amin ha vegig huzom az ujjam,faj, csip,majd besz.rok. Nemreg voltam urulogusnal (mert fitymaszukuletem is van) de ez a tema a maaik utan jott es en marha szarul mondtam, meet azt momdtam akkor faj ha hozzaerek. Pedig ugye akkor amikor valami huzodik rajta (ilyen lenne mondjuk a csaj nyelve is vagy mas).

Most tegnap ota ukra bepanthenezem. De ez begyogyulhat meg (lesz circumissiom, esetleg azzal?) vagy kesz ennyi lottek a szexualis eletemnek? :'( :'(



#Fizymafek repedes #tudok e szexelni #verzett fityma
2018. szept. 14. 06:09
 1/3 A kérdező kommentje:
* 2 kisebb gumo, heg
2018. szept. 14. 06:16
 2/3 anonim ***** válasza:
Írd ukra meet lottek a maaik.
2018. szept. 14. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ezt nyílván meg kell oldani valahogyan és orvost kéne kérdezni erről.

Én a leírásból úgy vélem, hogy nem jó tanácsot adtak a fékre és ebből alakulhatott ki a szűkület. A vérzésből arra következtetnék, hogy elvágtad a féket és azt pedig meg kellett volna varrniuk. Nem gondolom, hogy teljes körülmetélés lenne szükséges ehhez... De ha mégis, akkor nem lesz már fitymaféked sem és megszűnik ezzel a gond. Csak éppenséggel az új állapotot kell majd nagyon megszoknod. Egy biztos: így nem maradhat és így nem szexelhetsz.

2018. szept. 18. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!