Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Körülmetés után normális? 16F

Körülmetés után normális? 16F

Figyelt kérdés
16éves fiu vagyok és cukorbetegség és enyhe fitymaszükület miatt lettem körulmetélve 6napja és műtét után még volt annyi bőr a peniszemen hogy befedje a makkom (elméletileg teljes körulmetélés volt) na ez így 3-4napig aztán felhúztam a bőrt és már a makk mögött van.Az a problémám hogy hátul ahol varták a féket ott a varrás alatt felvan dagadva/duzzadva és nem fáj meg semmi csak nagyon látványos duzzanat és hogy mit tegyek vele? Vagy ez normális még az első Héten?Naponta 2x kamilla teában áztatom és betadinnel kenem. Mit tegyek?

2018. szept. 20. 12:00
 1/5 anonim ***** válasza:
semmi, normális ilyen állapot. 9-10 nap után kezd a duzzanat eltűnni. ne aggodjál nekem is ilyen volt annak idején
2018. szept. 20. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Á.Zoli ***** válasza:
A kamilla tökéletes, és minden vizelés után érdemes hintőporozni a varratoknál.
2018. szept. 21. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
A hintőpor szerintem nem lesz jó.
2018. szept. 21. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Á.Zoli ***** válasza:
Nekem ajánlotta a doki, és használtam is. Persze nem az egész makkra, mert szárít, de a friss varratot nem engedi beizzadni, fertőződni stb.
2018. szept. 21. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A duzzanat teljesen normális, nekem kétszer is jelentkezett. Ne aggódj, elmúlik.
2018. szept. 23. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!