Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Amikor mi férfiak hízni...

Amikor mi férfiak hízni kezdünk, akkor a péniszre is rakódik valamennyi zsír?

Figyelt kérdés
Igen tudom, ebből annak kéne következnie, hogy a teltebb férfiak vastagabbak, de engem az érdekel, hogy oda is halmozódik-e fel.

2018. szept. 24. 22:27
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Oda nem...

Viszont a szeméremcsont előtti zsírpárnák vastagodnak, tehát optikailag kisebb lesz a faxod, akár több centivel is.

2018. szept. 24. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Igen! Egy idő után hájba nő a botod, és gyakorlatilag egy Turbinicarpus (ez egy kaktusz fajta azoknak akik nem tudnának felsorolni 15 kaktuszfajtát reflexből) formájára fog hasonlítani.
2018. szept. 25. 04:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Átlagos, vékony 70 egynéhány kilós srác voltam, az elmúlt évben híztam 10 kilót, most 80 valamennyi vagyok. A hasamon úgy 5-6 centis markolható úszógumi alakult, a szeméremdombom maga egy 2,5 centis hurka - valóban kitakar a hosszból, de a micsodám hajszálpontosan ugyanolyan vékonyka: 4 cm átmérőjű maradt. Gondolom ez olyan dolog, hogy megvan, hová hízik az ember, és hová nem. Esetleg egyik-másik embernél némileg eltérhet, de túlzott csodákat ez esetben nem tartok valószínűnek. Ugyanígy a csuklómra meg a lábfejemre se híztam egy millimétert sem, és szerencsére tokára sem vagyok hajlamos. :D Esetleg kérdezz meg egy 300 kilós embert, annál már lehet, hogy a szempilla is hízik, mert muszáj valahova...
2018. szept. 25. 05:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Oda egy deka nem megy.sok fiu hizokurazba hidd el.ejhwk naooal enbej,csak par cebtit hizba
2018. szept. 28. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!