Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Hererák? Nagyon félek. Lehetsé...

Hererák? Nagyon félek. Lehetséges?

Figyelt kérdés
Hétfő óta fáj az ágyékom. (Péntek van) Nagyon félek hogy hererákos vagyok. A heréim azért fájnak mert annyira lógnak a heréim és úgymond "összeütköznek" xD. Azt is olvastam hogy ez a korom miatt, van mert hogy ennyi idősen ez normális, fejlődnek a heréim, a hormonok.. értitek. A heréim kicsit kényelmetlenek is.. Anyámnak már mondtam de ő ugyanezt mondta, hogy ilyen korban fejlődnek a heréim a legjobban, és hogy nem fogunk így elmenni egyenlőre orvoshoz. Hipochonder is vagyok magyarul amikor előszőr fájt a herém egyből hererákra gondoltam. 1-2 hete vérvételen is voltunk. Tökéletes volt minden. És azt hallodtam/mondták hogy a vérvételből lehet arra következni hogy rákos vagyok-e. De ezzel kapcsolatosan nem mondott az orvos semmit. A rokonjaim, apám, anyám, testvérem soha nem voltak rákosak/daganatosak.

2018. szept. 28. 20:58
 1/3 anonim ***** válasza:

a hererák nem fáj

tényleg jobb lenne ha leszoknál arról hogy beképzelj magadnak betegségeket


ezzel együtt pontosan mikor és hol fájnak a heréid?

sportolás után? este, reggel? recska után?

2018. szept. 29. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Úgy iskola időben.. de nem mindig szóval van olyan hogy nem is fáj.. De most már szerintem nincs is bajom. Amúgy meg recska után soha nem fáj xD
2018. szept. 29. 12:31
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem hererák, viszont mindenfajta hastáji megerőltetés, ínhúzódás tud lefelé sugárzó fájdalmat generálni.
2018. okt. 3. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!