Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Ez lehet allergiás reakció az...

Ez lehet allergiás reakció az óvszerre? Vagy valami más?

Figyelt kérdés

Szeptemberben szeretkeztünk először a barátnőmmel. Előtte tavaly nyáron használtam óvszert (Lifestyle), akkor nem volt semmi probléma. Most Durexet használtunk és nem tudom pontosan megmondani, de azt tapasztalom, hogy a fityma területe néha viszket/éget. Nem nagyon, éppenhogy. És azt is ritkán, de ha hozzáérek akkor érzem ezt a viszkető érzést. Ez a tünet pár hete megvan már.

Plusz a makkom tetején van egy nagyon halvány pirosas folt. De alig látható, és akkor is csak merev állapotban. Ez talán augusztus vége óta van (még az első szex előtt). Horvátországban nyaraltam és miután hazaértem furcsa pontszerű sebek voltak lent. Nem érintkeztem pedig senkivel és semmivel (a tengerrel max), ezért lepődtem meg. A sebek begyógyultak, a folt maradt.

Szerintetek ez mi? Lehet gombás fertőzés? De mitől? Nem voltam előtte egy évig senkivel. A viszketés meg lehet, hogy azért van, mert allergiás vagyok a Durexre?


Érdekes adaléka a sztorinak, hogy legtöbbször, amikor felhúztam a gumit, ernyedt lufi effektus lépett fel szinte egyből, de azt betudtam annak, hogy a gumifelhúzás kicsit sem romantikus dolog. Elég kínos volt, de hát ez van. Viszont tavaly semmi ilyesmi nem volt.


Köszi a segítséget! 19/F



2018. szept. 28. 22:29
 1/3 anonim ***** válasza:
55%
Egy hónapja van egy oda nem illő folt a farkadon, és még nem mentél orvoshoz?
2018. szept. 28. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
52%
Menj be a körzetihez, kérj egy std-t. Ha negatív, akkor vissza a körzetihez, majd megmondja mi a további.
2018. szept. 29. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ne küldd a kőkorszakba vissza a körzetihez felesleges köröket futni, azzal nem segítesz rajta előző! Bőr- és nemibeteg-gondozó az illetékes ilyenkor, beutaló nélkül elmehet, csak ne kérjen előtte időpontot, mert akkor mikulás lesz, mire kapni fog!


Amúgy meg a felhúzáskor az ondótartályból két ujjal ki kell nyomni a levegőt mielőtt legörgeted az óvszert, kérdező! Nem tanította meg neked ezt senki?

2018. szept. 29. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!