Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » A makkon a piros folt mi lehet?

Dkov06 kérdése:

A makkon a piros folt mi lehet?

Figyelt kérdés
A makkomon van piros folt nem fáj nem viszket tudja valaki hogy milehet az? Félek segítség!!! 23 éves vagyok

2018. okt. 5. 23:44
 1/2 anonim ***** válasza:
62%
Ugyan-ugyan, nem köll beszarni :)))) nekem is volt sokszor, és el is múlt pár nap alatt. Nem rák okozza, nem is szifilisz meg tripper, többnyire egyszerű dermatitis. Gyakran előidézi az, ha a túrót nem mossák ki, ottmarad és befertőződik kórokikkal.
2018. okt. 6. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm már elmúlt de most piros pötty pöttyök jönnek ki de ez régen nem volt egyszer szereltem gumi nélkül de az augusztusban volt remélem nem azért vannak ezek 24 éves vagyok komolyan régen sose volt ilyen nem értem alergiára gondoltam kijön elmúlik de majdnem minden nap van valami ilyen ;( kezdek félni meg ősöm mindennap valamikor 2x is el vagyok keseredve már
2018. okt. 26. 23:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!