Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Lehet HPV-m úgy, hogy még nem...

Lehet HPV-m úgy, hogy még nem szexeltem?

Figyelt kérdés
16/f vagyok. Észrevettem a péniszemen egy apró szemölcs szerű képződményt, egy pattanáshoz hasonlít leginkább, de nem az. Hallottam az STD betegségekről, a HPV tud szemölcsöket okozni. De még nem voltam együtt senkivel, úgy is el lehet kapni?

#nemi betegség #HPV #STD #férfi nemi betegségek
2018. okt. 6. 09:13
 1/5 anonim ***** válasza:
Csomó más lehet, például pearlie penile papules ami teljesen ártalmatlan, vagy van még más is, olvass utána.
2018. okt. 6. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
38%
Igen, lehet. Azzal már a csecsemő korban fertőződhetsz.
2018. okt. 6. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, akkor ezek szerint ez csak esztétikai probléma, megnyugodtam.
2018. okt. 6. 09:50
 4/5 anonim ***** válasza:
Kerdesedre a valasz, igen, lehet. Szexualis uton terjedo betegsegeket neha mas modon is el lehet kapni. Talan erdemes egy orvosnak megmutatni. Keress ra a PPP (makk peremen helyezkedik el), Herpesz, Condyloma, Fordyce, Szifilisz kifejezesekre, hasonlit valamelyikhez?
2018. okt. 6. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Lehet, hogy megcsípett valami, most úgy néz ki mint valamilyen rovarcsípés.
2018. okt. 8. 18:22

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!