Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Fájó, szorító érzés a péniszbe...

Fájó, szorító érzés a péniszben, merevedéskor. Mással is volt ilyen?

Figyelt kérdés

Merevedéskor érzem csak, hogy mintha ketté akarna hasadni, ritka kellemetlen érzés. Általában minden rendben van, nemrég le volt tapadva a bőr, de rendbehoztam.

Próbáltam utána olvasni, semmi hasznos infó nincs a neten, ezért szeretném tudni, hogy mással is volt már ilyen?


18/f


PEDOFIL PRIVÁT ÜZENETKÜLDŐK KÍMÉLJENEK! Nincs bu*ulás!



2018. okt. 14. 21:07
 1/8 anonim ***** válasza:
89%
Javaslom keress fel egy urológust, a pedofil kitételt pedig nem értem, ha tényleg 18 éves vagy és nem csak a téma miatt írtad oda azt a kort.
2018. okt. 14. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
80%

Tessék, nem privátban küldöm:

"A pedofília (a görög παῖς, "gyermek" és φιλία "szeretet" szavakból) a serdülőkor előtti gyermekek iránti szexuális vonzalom."

[link]

2018. okt. 14. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
80%

Ez sajnos ostoba, mint a föld.

Ha mindegy, túlélem. :)

2018. okt. 14. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
13%

Sajnos a kérdező nem ostoba, mármint nem ő az ostoba, hanem azok akik ide a fórumra kiírnak valami ócska részigazságot, amit mások kommentjeiből "olvastak", de nem egyszer úgy állítják be, mintha tapasztalatuk lenne, vagy orvosi szaklapokban olvasták, közben meg bevallják, hogy soha semmi még csak hasonló bajuk se volt, aztán meg ugyan ezek az emberek privát üzenetekben hátsó szándékkal zaklatják a kérdezőket perverz vagy pedofil céllal. Lehet tagadni, lehet a kérdezőt lehülyézni, sajnos ezen a fórumon megtehetik az ilyenek, hogy rejtőzködnek, mert úgy van kialakítva az egész fórum, hogy ezt meg lehet tenni, akiknek meg a feladata volna, hogy ezeket kitiltsák, azok néhányukkal sajnos még össze is pacsiztak, ami legalább annyira igazságtalan, mint a százalékos (le)pontozás. Ezt egyébként onnan tudom, hogy az egyik ilyen mániákus perverz ezzel kérkedett nyilvánosan is meg privátban is. Volt amikor itt többen helyretették, mert "ő akart a legfontosabb" lenni itt a sületlenségeivel, ezért hogy mások tapasztalatait hiteltelenítse, belekötött még az élő fába is a többiek kommentjeikben, mire azok egy az egyben bemásolták ide a teljes privát üzenetet, amiben megfenyegette őket, hogy a kitiltatja őket innen azokkal akikkel összepacsizott. Ezt nem én találtam ki, számos felhasználó lementette az ilyen topikokat, eseteket, privát üzeneteket, és ti is jól tudjátok, hogy ez így van, ha ti is privátban zaklatjátok a kérdezőket, nem azért, hogy segítsetek nekik! Akkor persze, hogy próbáljátok nevetségessé tenni, amit a kérdező sérelmez, sajnos nem ok nélkül!


Kérdező!

A letapadásod után kezdődött ez a kellemetlen érzés, vagy már előtte is megvolt? Fitymaszűkületed nincs nem az okozza ezt a szorító kellemetlen érzést?

2018. okt. 15. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
76%

Aki az orvosi választ igénylő problémáival kapcsolatban nyilvános fórumra kérdést ír ki, bizony vállalja fel annak ódiumát, hogy privátban meg fogják őt keresni - tegyük fel - jó szándékú, vagy - tegyük fel - a téma iránt más okból érdeklődő (értsd: szexuálisan) hozzászólók. Ez ezzel jár, kvázi ezzel a feltétellel vállalja a kérdező azt, hogy kérdez.

Ha kellően intelligens, akkor ki tudja szűrni a hasznos válaszokat és hasznos privát üzeneteket, a többit meg figyelmen kívül hagyja. De aki azzal kezdi, hogy ismeretlenül lepedofiloz embereket, ráadásul oktalanul, hiszen maga már felnőtt, az annyira ostoba, hogy ezt a szemébe kell mondani, hátha ebből okul.

2018. okt. 15. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Nagyon sok rosszindulatú felhasználó van ezen a portálon. A koromat a kérdés miatt írtam oda, ugyanis nem mindegy hogy valaki 18 vagy 48 éves. Egy 48 éves embernek lehetnek ilyen bajai egy 18 évesnek nem túl természetes...


Nem ismerkedési célból vagyok az oldalon. Ha hiszitek ha nem ez az oldal pár évvel ezelőtt nagyon jó közösség volt!


Azok az emberek meg, akik arra élvezkednek otthon, hogy fiatal srácoknak küldözgetnek üzeneteket és azt kérdezi ,,hányszor verem ki egy nap”.. na most az ilyen élettelen lelki nyomikkal nem tudok mit csinálni, csak megelőzni és kiírni hogy nem kérek belőlük! Nekem van hol ismerkedni nem itt arctalanul fogok. Amúgy meg boldogok a lelki szegények...😂


Az utolsó pedig kissé cinikus. Rám mondja, hogy ismeretlenül emberekre mondom, hogy pedofil, erre ő meg szintén ismeretlenül leostobáz engem. Hát ez haláli. 😂😂😂

2018. okt. 15. 13:01
 7/8 anonim ***** válasza:
75%

Látom, nem érted.

Saját magadról állítasz ki szegénységi bizonyítványt azzal, hogy már a kérdésedben hisztizel.

Mondjuk, nem te csinálod egyedül, pl. a boltokban is utálom, amikor előre azt feltételezik, hogy aki oda bemegy, az lopni fog, ezért mindenféle feliratokat tesznek ki a bejárathoz, aminek semmi értelme, a lopásokat nem akadályozza meg, viszont a becsületes emberek kedvét elveszi attól, hogy betegyék oda a lábukat.

2018. okt. 15. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
A hiszti nem itt kezdődik! De sok a homi és a pedo itt gyakorin, akiktől óvakodni kell! Ezért ,,hisztizek” a kérdésemben...
2018. okt. 16. 00:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!