Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Erős égő érzés a makkon,...

Erős égő érzés a makkon, pirosság, sárgás váladék. Mit lehet tenni ellene?

Figyelt kérdés

Tegnap vettem észre, hogy nagyon erős égő érzést éreztem a makk körül. Jobban megnézve, pirosabb volt a felülete, néhol kisebb, fehér "afta" kinézetű pötty is megjelent. Már az fájdalmas, ha sétálok, mert hozzáér az alsónadrághoz.

A makk mögötti részből fehéres/sárgás váladék jön elő néha.

Vizelésnél fájdalom nincsen.

Urulógiára terveztem menni vele, viszont novemberre tudtak időpontot adni, ami szörnyen messze van.

Szexuális kapcsolat nem volt az elmúlt hónapokban, uszoda/strand szintén nem.

Mit tehetnék a mielőbbi gyógyulás érdekében?

Esetleg gombás fertőzés lenne, vagy teljesen más?

21/F



2018. okt. 16. 14:24
 1/3 anonim ***** válasza:
Hívd fel őket, hogy erős fájdalmaid vannak, hátha mehetsz azonnal is ha kivárod a sorod. Nálunk sürgős esetben nem kell időpont, de én vártam 3-4 órát mire sorra kerültem.
2018. okt. 16. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Kérdező.

Az urológia a nemi szervek szervi elváltozásával foglalkozik. Nálad inkább nemi betegség gyanúja áll fenn, ezzel a bőr- és nemibeteg-gondozóhoz fordulj, (nem, ez nem azonos a bőrgyógyászattal!), és úgy, hogy ne időpontot kérj, hanem nézd meg, mikor van a rendelés, majd menj el, és várd ki a sorod! Beutaló ide sem kell. És ne halogasd, mert rosszabb lesz!


Majd számolj be mi lett, addig is jobbulást!

2018. okt. 16. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Sikerült eljutni bőr és nemibeteg gondozóba.

Kiderült, hogy valamilyen gomba áll a probléma mögött, ami szexuális úton terjed, viszont ki is alakulhat. Kaptam rá krémet, majd kiderül mennyire fog használni

2018. okt. 19. 11:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!