Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Ejakuláció után csíp a hugycsö...

Ejakuláció után csíp a hugycsövem. Vizelés után nem sokkal enyhül. Mi lehet a baj?

Figyelt kérdés
Évek óta fenn áll a probléma (most tudtam meg, hogy ez abnormális dolog). Miután távozott az ondó kissé égő vagy csípő érzést érzek a péniszemben végig futó hugycsövön. Vizelési ingerrel jár. Utána ha az megvolt, lassan enyhül. Nem fáj, csak kellemetlen kicsit. Az állaga, szaga, színe normális. Tudom, orvoshoz kell fordulnom, de elötte hátha járt más is így, vagy esetleg ért a dologhoz.

2018. okt. 23. 20:38
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Ez állandó jelleggel van? Minden ejakuláció után? Nekem is hasonló problémám van de nekem csak ritkán ilyen. Egy hónapban talán egyszer ha előfordul. Orvoshoz nem mentem vele mert nadrágon kívül hagyom és a hidegtől percek alatt enyhült és el is múlt nagyon hamar.
2018. okt. 23. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
10-ből 8x biztosan
2018. okt. 23. 20:47
 3/11 anonim ***** válasza:
Ez fertőzésre utal, amit megszívhat a partnered is. Gratulálok hogy eddig nem mentél orvoshoz. Kit érdekel hogy esetleg fertőző vagy mi?
2018. okt. 23. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Hát hogy ha ilyen sűrűn akkor vizsgáltasd ki. Lehet én is elmegyek dokihoz aztán megnézetem én is. Még ha nekem ritkábban jelentkezik akkor is azért jobb óvatosnak lenni. :/
2018. okt. 23. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Nem gondoltam, hogy ez rendellenes( kivel beszéltem volna erről?) El fogok menni orvoshoz.
2018. okt. 23. 21:15
 6/11 anonim ***** válasza:

Ezzel ne az urológushoz menj, de ne is a sima bőrgyógyászhoz! A bőr- és nemibeteg-gondozó segít a témában!


Az erőspaprikát amúgy nem szereted véletlenül? :)

2018. okt. 23. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Nekem is volt ilyen problémám tizenévesen.

Elmúlt.

2018. okt. 24. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Szeretem a csípőset, de nem rendszeresen fogyasztom. 23 éves vagyok. A nemi betegség gondozó fel sem merült eddig :o
2018. okt. 24. 03:12
 9/11 anonim ***** válasza:
En eloszor ezzel a panasszal urologiara mennek.
2018. okt. 24. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Időpontot kértem. Ma viszont érdekes mód semmi jele nem volt. Néha ilyen is van
2018. okt. 24. 21:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!