Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Nemi betegségemre keresnék...

Nemi betegségemre keresnék megbízható urológust. Nem tudom milyen betegségem van viszont vannak furcsaságok a nemi szervemen. Nem vagyok Bp környékén de ez nem akadályozna meg abban hogy a legjobbhoz menjek. Melyik orvost ajánlanátok?

Figyelt kérdés
18 éves fiú vagyok. Van nemi szervi problémám. Nem volt még nemi aktusom. Valószínűleg valami fertőzést kaphattam el. Viszont a környékemen nem tudok megbízható orvost. Ezért inkább itt kérdezem meg hátha tudd valaki olyan orvost aki a igazán foglalkozik a ˝betegével˝.

2018. okt. 25. 18:58
 1/3 nagybotos ***** válasza:
A Bőrgyógyászati Kléinikán --úgy tudom---vidékit is fogadnak. bIZTONSÁGBÓL TELEFONON TISZTÁZD. A klinika maGASABB RANGÚ MINT A KÓRHÁZ. iTT MINDEN ORVOS JÓ.
2018. nov. 6. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 nagybotos ***** válasza:

Nem vélem, hogy betegség. Tudsz beszélni róla család orvossal? Patikussal? Olyan egyszerű fertőtlenítőre gondolok, mint a kálium permanganát/ szín nélküli változat. Ebből oldat, és áztatod benn a makkod. Nem vélem, hogy ez káros lenne. Vagy egyéb fertőtlenítő.

Andor

A bőrgyógy klinika vidékieket is fogad. Nem kell beutaló. Hozzád közelebb mint Bp. is lehet , hogy van ilyen klinika

2018. nov. 7. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 nagybotos ***** válasza:
Ez BŐRGYÓGYÁSZATI ténakör Bőr és nemi betegségek nevú tanszék létezik. Ambulánsan a Klinikára!
2018. nov. 7. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!