Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » A héten már másodszor pisiltem...

A héten már másodszor pisiltem be álmomban. Mi a megoldás ellene? 23/F.

Figyelt kérdés

Tavaly is előfordult február tájában kétszer, pár hét különbséggel, azóta nem..egészen mostanáig. Az éjjel és az azelőtti éjjel alkalmával megint megtörtént.

Lehetne mondani hogy az első alkalomnál a pisilés hiánya miatt, de az este pisiltem lefekvés előtt, majd elalvás előtt mégegyszer, két korty vízzel bevettem a fájdalomcsillapítót a fogam miatt és annyi.

Napközben vizelettartási problémáim soha nem voltak.

Annyira lettem figyelmes hogy az elmúlt 3-4 hónapban sokszor úgy ébredek fel hogy nagyon kell, és kicsit ütemesebben kell öltöznöm és haladnom wc-re. Pedig este mindig megyek wc-re ha érzek rá igényt. Egyébként a párom is ilyen, rohan reggel Ő is. Legtöbbször neki kell jobban, és szoktunk egymással szórakozni olyankor.


Mi a megoldás erre ? Egyeltalán miért van ez, mitől ?


Ciki-nem ciki, ez van..szüleimnek sem mertem bevallani, párom az első alkalmat tudja hogy talán egy-két csepp hamarabb jött ki ( persze annál több volt), a másodikat, ami éjjel történt még nem..reggel nem volt idő erre.


Köszönöm előre is a válaszokat!

Aki negatívot mond/ír, de építőjelleggel az zöld pacsit kap a hozzászólására azokkal együtt mint akik jó válaszokat írtak. A kicikizést szeretném ha elkerülnétek! Köszönöm!


2018. okt. 26. 05:48
 1/8 anonim ***** válasza:
Az nem lehetséges, hogy pl. prosztata-probléma miatt a hólyag nem ürül ki teljesen pisilés alkalmával? Napközben nem kell gyakrabban menni, mint máskor?
2018. okt. 26. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Hólyag izomzat a gond, renyhe. Ha prostata problémád is lenne, szabályozni tudnád, attól nem pisilsz be csak érzed hogy kell.
2018. okt. 26. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Menj el urológushoz, mert baktériumfertőzés miatt is lehet ilyen, és gyulladás miatt is. Lásson orvos.
2018. okt. 26. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
És ameddig el nem jutok a dokihoz, addig mit javasoltok ? Komolyan kérdezem. Kitudja mikorra kapok időpontot.
2018. okt. 26. 08:47
 5/8 anonim ***** válasza:
4 Ambuláns sürgősséggel, azonnal kötelesek fogadni. Ha kivered a raplit. Egyébként urológián, legalábbis nálunk nem kell időpont.
2018. okt. 26. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

A kérdező kommentje:

"Kitudja mikorra kapok időpontot."


Urológiára nem kell időpont, sem beutaló. Bejelentkezel, és amikor sorra kerülsz bemész. Ennyi.

2018. okt. 26. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Leghamarabb hétfőn tudok elmenni, ma dolgoztam, most meg már késő. Hogyan előzzem meg addig ? Mégiscsak három éjszakáról van szó. Aggódom.
2018. okt. 26. 14:15
 8/8 anonim ***** válasza:
Jobb híján húzd fel az ébresztőórát mondjuk éjjel 1 és 4 órára, ha csörög kimész, pisilsz utána visszafekszel.
2018. nov. 18. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!