Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Ha 20 évesen 3 hét megtartózta...

Ha 20 évesen 3 hét megtartóztatás után se volt még éjszakai magömlésem az nem baj?

Figyelt kérdés
Ilyenkor már sokaknak jönni szokott
2018. okt. 31. 20:45
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Hogy bírtál ki 3 hetet?? Én egy napot alig bírok ki. Nekem 2-3 nap után szokott lenni.
2018. okt. 31. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Semmi baj nincs ezzel. Az ún "normális" és "egészséges" nagyon nagy szórást mutat. Van, akinek pár nap után van spontán, nekem pl másfél hónap után volt kb. Egyszer direkt kipróbáltam.
2018. okt. 31. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Volt, hogy ki akartam próbálni. 1 hónap után, már nem csak a környezetem nem viselt el, hanem én sem magamat...
2018. okt. 31. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Én 20 évesen 2 héten keresztül nem élvezhettem el eü ok miatt. Nem volt éjszakaim ennyi idő után, viszont nagyon kívántam már.
2018. okt. 31. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
62%
Miért miért nem élvezel el ennyi időn keresztül? Ha nem muszály akkor ne várj vele ennyi időt mert nem egészséges ez a heréknek, prosztatának.
2018. okt. 31. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem egyszer volt hogy nem csináltam több mint egy hétig mert nem tudtam és utána két éjjel is megtörtént. 16/F
2018. nov. 15. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Én 24 vagyok és soha életemben nem volt éjszakai magömlésem. Egyszer mikor 17 vagy 18 éves voltam nyáron kipróbáltam, hogy meddig bírom elélvezés nélkül. Nagyjából egy hónapig nem nyúltam magamhoz, de akkor sem mentem el éjszaka. A vége felé már viszont nagyon kanos voltam és szinte állandóan állt a farkam és csak erotikus dolgokra tudtam szinte gondolni, úgyhogy végül megtörtem és kivertem. Jó sok cucc jött mikor 1 hónap kihagyás után először élveztem el. :) Szép emlék ez nekem :)
2020. jan. 25. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!