Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Fiytmaszűkületem lenne? Vagy...

Fiytmaszűkületem lenne? Vagy ez mi?

Figyelt kérdés

Amikor lankadt simán hátramegy, de amikor feláll, akkor nehezen megy hátra, és egy idő után szorít... szerintem ez nem normális... Első kérdésem az lenne, hogy itthoni módszerrel meg tudom-e oldani?

A második kérdésem, hogy ennek van neve? Mert ugye nem teljes fitymaszűkületről van szó...

Az értelmes válaszokat előre köszönöm!



2018. nov. 7. 17:26
 1/6 anonim ***** válasza:
47%
Tornáztasd gyakran, az segít
2018. nov. 7. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
57%
Részleges fitymaszűkület vagy csak rövid fék. Mindenképpen fel kéne keresni urológust.
2018. nov. 7. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Látatlanban nehéz megallapitani, de lehet hogy az van
2018. nov. 7. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
25%

Skacok, részleges szűkület nincs! Részleges metélés van ezzel keveritek! Relatív szűkület van, lehet arra gondoltok! De amúgy látatlanba adott tanácsokat semmi képp se fogadj meg kérdező, ha nem akarod a maradék ép fitymádat is szétcseszni!

Kérj tanácsot fitymaszűkületi tanácsadótól, addig orvoshoz se menj, mert az urológus téged is lesokkol és körülmetél, ha olyanhoz és úgy mész oda, azaz teljesen felkészületlenül,ahogy itt mindenki azt magától is hiszi, hogy ő majd lesz a kivétel, ő majd nem fogja engedni amit nem akar! Csak az orvos meg egy tök más állatfaj... az a baj...

2018. nov. 7. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Relatív fitymaszűkületed van,mert csak ha merev a péniszed akkor nehéz hátrahúzni a fitymád .


Vagy meleg vízben tornáztasd a fitymád,de vigyázva ne hogy megsérüljön vagy urológushoz kellene elmenni,aki fel tud írni szteroidos krémet

2018. nov. 10. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
0%
ha benne vagy , én szivesen szopogatom neked,a nyál savas kémhatású,ellazítja a bört.
2018. nov. 17. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!