Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Miért fáj ott lent?

Miért fáj ott lent?

Figyelt kérdés
Általában önkielégítés után égő érzést érzek a hímvesszőmben, és nagyon fáj. Néha a pisilés is kellemetlen érzés. Voltam már urulógusnál ezzel, megvizsgált, de szerinte egészséges vagyok. Nem talált fertőzést, sem bármilyen fajta betegség jeleit. Viszont engem aggaszt és a fájdalmat sem tudom figyelmen kívül hagyni. 16/F

2018. dec. 18. 23:11
 1/5 anonim ***** válasza:
H miert faj, azt innen nem tudjuk megmondani. Mindenkepp keress fel egy masik orvost, ha kell akar maganba, ne hagyd ennyiben, mert nem normalis, h faj. Tenyesztest legalabb csinaltatott?
2018. dec. 19. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem csináltatott. És köszönöm a válaszod.
2018. dec. 19. 23:20
 3/5 anonim válasza:
Mint minden fájdalom ez is csak tünete valaminek. A kiváltó okot kell megtalálni ami nem feltétlen fizikai, tekintve hogy 2018-at írunk és tizenhat éves vagy valószínünek tartom hogy már volt szexuális élményed (a répa morzsolgatáson kívül is), ergó ezt okozhatja trauma is. Persze ez sem 100%. Lehet hogy rossz felé keresed a problémát, sok szervnek van hatása egymásra. Keress fel egy orvost ekinek elég tapasztalata van, ő hátha észreveszi a problémát. Természetesen az is lehet hogy felfáztál... Ha nem találsz megoldást akkor jöhet a tüneti kezelés, de az sosem a megoldás csak elnyomás. Nem vagyok orvos de remélem segíthettem.
2018. dec. 20. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nem szexeltem még. Viszont folyamatos stressz alatt vagyok, így lehet, pszichológiai oka van. Nem hiszem, hogy felfázás lenne, mert már nagyon régóta tart ez. Viszonylag sűrűn járok pisilni is. Mindenesetre, köszönöm a válaszod.
2018. dec. 20. 23:08
 5/5 anonim ***** válasza:
Szia, van valami fejlemeny? Tenyesztest mindenkepp csinaltass + masik orvos.
2018. dec. 25. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!