Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Mitől lehet hogy már körübelül...

Mitől lehet hogy már körübelül 2hónapja be vagyok rekedve? Egyszer elmúltt most visszajött.

Figyelt kérdés

Egy egyszerű megfázással kezdödött, nem foglalkoztam vele ugyan úgy jártam dolgozni körőbelül 2hétig tartott a megfázás de a rekedség még utána elhozodott még 2hétig, majd elmult 2hétig nem volt semmi de most megint vissza jött a rekedség és kicsit fáj is a torkom amitől nyelek. Reggel este jobban be vagyok rekedve,napközben annyira nem.

Lehet attól a rekedség hogy hidegben dolgozom?



2018. dec. 19. 19:56
 1/3 anonim ***** válasza:
Lehet hidegallergia is.
2018. dec. 19. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Lehet hangszálgyulladás,vagy isten ne adja de gégerák is.Keress fel egy gégészt mihamarabb.
2018. dec. 19. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Lehet rák, nemcsak gége, hanem parjzsmirigy- vagy nyirokcsomórák is. Mennyire tudsz enni?
2018. dec. 20. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!