Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Egyik napról a másikra nincs...

Egyik napról a másikra nincs erekcióm?

Figyelt kérdés
A barátnőmmel voltam kb 2 hete, akkor kezdődött. Szeretkezni akartunk de nem akart felállni, saját magam stimulálására sem. Volt már ilyen ezelőtt idegesség miatt, gondoltam most is ez van, nem figyeltem rá különösképp. Másnap reggel normális volt, sikerült szeretkeznünk. Pár nappal később ismét próbáltunk de megint nem ment, ugyanúgy nem állt fel. Azóta kb egyáltalán nem, csak ha nagyon sokáig stimulálom és próbálom felállítani, akkor is csak nagyon gyenge minőségű erekcióm lesz. Lankadt állapotban is más lett, mindig a "legkisebb" állapotában van, tehát amikor a legkevesebb benne a vér. Reggeli merevedésem is csak 1-2x volt azóta, az is gyenge. Beteg voltam közben 4 napig, gondoltam amiatt van, viszont meggyógyultam de a probléma ugyanúgy fent áll. Mi lehet ez? 22F

2019. jan. 25. 10:36
 1/6 anonim ***** válasza:
Egyszerűen nincs kedved szexelni, ennyi. Bárkinél előfordulhatnak ilyen hosszabb-rövidebb ideig tartó aszexuális periódusok. Nem kell erőltetni, nem kell mindenáron szexelni.
2019. jan. 25. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Kedvem pedig lenne, de nem csak a szexnél lép fel sajnos, ha maszturbálni akarok akkor sem megy.
2019. jan. 25. 12:30
 3/6 anonim ***** válasza:
Oké, de úgy kezdesz pl maszturbálni, hogy már be vagy indulva, vagy pedig csak mint egy napirendi pontot akarod teljesíteni? Mert nem mindegy.
2019. jan. 25. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Általában ha hozzáértem picit hosszabban akkor beindultam. Most nemigazán.
2019. jan. 25. 13:31
 5/6 anonim ***** válasza:
Csak akkor állj neki, ha tényleg kedved van hozzá. Az ember nem egy gép, nem gombnyomásra működik.
2019. jan. 25. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Most egy rossz periódusba kerültél . Ennyi,és nem több .
2019. jan. 25. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!