Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » A péniszemen a bőr épp, hogy...

A péniszemen a bőr épp, hogy lemegy a makkról, ha megpróbálom hátrébb húzni, akkor feszül a fitymafék. Többi lent. ?

Figyelt kérdés

Szóval, ha hátrahúzom a fitymát, akkor nagyon feszül, szinte fáj a fitymafék, egyébként a péniszem sokkal kisebb az átlagnál. Nem tudom ez befolyásolja-e, de nem tudom mit csináljak!

17/F - 11.5 cm



2019. jan. 25. 18:50
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Valószínűleg fityma szűkületed van. És rövid a fitymafeked is. Menj orvoshoz könnyen lehet ezen segíteni.

A peniszed meg még nőhet :)

2019. jan. 25. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy orvoshoz nem nagyon merek menni, mert szégyenlem magam a méretem miatt. :(
2019. jan. 25. 18:53
 3/11 anonim ***** válasza:
Az orvost nem fogja érdekelni. Meg amúgy is lankadt olyankor.
2019. jan. 25. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Lankadtan épp, hogy 2 centi..
2019. jan. 25. 18:59
 5/11 Edina 8103 válasza:
Menj orvoshoz,ne legyél szégyenlős!!
2019. jan. 25. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

A legrosszabb, amit tehetsz, hogy nem kezeled a problémát. Mi lesz, ha találkozol egy olyan lánnyal, akinek így kellesz ahogy vagy? Majd magyarázkodsz, hogy ezért és ezért nem hoztad még rendbe?


Az orvos letojja, hogy mekkora, nem azzal foglalkozik, neked viszont nagyon fontos, hogy rendben legyen az egészséged.

2019. jan. 25. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Tenni fogok érte, de nagyon nehéz leküzdenem a szégyenemet!
2019. jan. 25. 19:13
 8/11 anonim ***** válasza:
Mit szegyellsz, lankadtan mindenkinek ugyanolyan kicsi, az orvos meg leszarja, amúgy meg a 11 cm is tökéletesen alkalmas szexre, ha tudod használni 19f
2019. jan. 26. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Menj el urológushoz,nem kell beutaló hozzá és nem fog a péniszed méretével foglalkozni,tisztában van a vérpénisz fogalmával,ami igen kicsi ha petyhüdt.


Még most menj el,mert most még lehet hogy krémmel lehetne kezelni,viszont ha elülsz és nem törődsz a gondokkal nem fog csak úgy megoldódni,sőt rosszabbodhat és a végén már nem biztos hogy krém elég lesz.

2019. jan. 26. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:

Szia!


Látom, nem most írtad a kérdést, de ha még nem oldódott volna meg...szóval, nekem nyáron volt fitymafék elmetszésem. Pont ilyen szégyenlősen indultam neki, de amikor tudatosult, hogy baj van -és mivel ez születési rendellensség, magától nem jön helyre- egyből vettem a telefont s bejelentkeztem az urológushoz. Egyáltalán nem volt olyan kellemetlen, egyszerűen van egy probléma, amit megkell oldani. Így fogtam fel. Most ha a torkod fájna akkor is elmennél a dokihoz...Az orvost a méret nem érdekli. Egyáltalán. Ez a szakmája.

Szóval, ugorj neki és ess túl rajta!

Ui: rutinbeavatkozás....és ezen nincs mit szégyellni.


Sok sikert!

2019. jan. 28. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!