Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Milyen orvos vizsgálja ki...

Milyen orvos vizsgálja ki hogy egy férfinak van e valamilyen nemi betegsége? (tünet nincs)

Figyelt kérdés

barátnőmnek nemrég hüvelygombája volt, kikezelte, viszont szex után továbbra is égető érzést érez napokig. utóbbi időben 3x volt orvosnál (mindig másnál) és mindegyik hüvelygombát mondott. most a párját szeretnék kivizsgáltatni, hogy van e bármilyen nemi betegsége, de nem tudják merre induljanak el..?? a pasinak semmilyen tünete nincs.

ja, és óvszert szinte mindig használnak, de ügyebár az nem véd mindentől..



2019. febr. 3. 13:15
 1/9 anonim ***** válasza:
95%
Bőr és nemibeteg gondozó! A hüvelygombát is párban kezelik a pingpong effektus miatt!
2019. febr. 3. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
1.es. ott mit csinálnak? ott csak nézegetik vagy csinálnak is vizsgálatokat? magánorvoshoz fog menni amugy..
2019. febr. 3. 13:39
 3/9 anonim ***** válasza:
Ha "és óvszert szinte mindig használnak," igaz, akkor még az óvszer anyagával szemben fellépő allergia, kontakt dermatitis is állhat a dolog hátterében.
2019. febr. 3. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

" és óvszert szinte mindíg használtak ".

Elég ha egyszer nem használtak már is meg van a baj.

2019. febr. 3. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Kérdező te azt hiszed az a doki,aki nappal az SzTK ban rendel,utána meg magánban,több esetben ugyan azt a rendelőt bérlik,akkor többet is tudnak .

Hát nem,csak itt nem kell várni,és FIZETŐS .

2019. febr. 3. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Kedves #5# ös. Magánorvosnál is kell várni. Nem igaz, hogy fogod magad és bemész, csak úgy a rendelőbe, amikor az orvos vizsgál. És a sorodat is ki kell várni. Ráadásul csak a megbeszélt napon mehetsz. Az sztk ba viszont mehetsz minden nap, bejelentkezel, és amikor sorra kerülsz mehetsz be. Ennyi. Nem tudom, minek ennyire fetisizálni a magánorvost. Ugyanolyan sztk-s orvos ő is napközben, csak este rendel ugyanott, és a gyógyszert is ugyanonnan lopja.
2019. febr. 3. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Nem ertem miert nem a kerdesre válaszoltok??? Selytettem hogy az apro részleteket ki kene hagyni mert a sok gyoker arra ugrik egybol... Nem kerek felvilágosítást a maganorvosrol, volt hogy vartam nala 2-3 orat, cserébe ott kellett hsgyjak neki 40.000 ftt. Igen időpontra mentem. De ez is csak egy apro részlet, amit kar volt megemlíteni. Amugy a csávó azert megy maganorvoshoz mert nincs bejelentve a melohelyen
2019. febr. 3. 15:33
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Ahogy az első írta, bőr- és nemibeteg gondozó.

Megnézik, esetleg csinálnak róla tenyésztést, ha alaposabb vizsgálat lesz, akkor még vérvétel is lehet.

2019. febr. 3. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Itt nem bőr- és nemibeteg gondozó kell, hanem allergiateszt.
2019. febr. 4. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!