Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Egészség » Férfiak egészsége

A kérdés

Fiuk hany eves korotokig nott a peniszetek mind hosszra mind vastagsagra?

Nekem eleg rovid es vekony is es kb 2 honapja vettem eszre h picit nagyobb es 2-cm-vel hosszabb lett es igy epp 15cm (18eves vagyok)az lenne a kerdesem hogy vastagsagra is lehet fog noni meg?

(Egyebkent magas vagyok es viszonylag koran ero voltam szoval nem tudom miert ilynekor nott plusz 2 cm-t)

Keress kérdéseket hasonló témákban: vastagság, pénisz, növekedés

febr. 10. 19:06  Privát üzenet  

A válasz
Itt nem számit a kor,súly,magasság.De még teljesen a tesztoszteron hormon sem .

A válasz 27%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 53%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/1Időpont febr. 10. 19:47 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Fiuk nektek hany cm mereven a peniszetek? Tudom teli vele a gyakori de szinte mindenhol eltulozzak poenkodjak ugyhogy most hatha szerencsem lesz.18/F
A péniszetek nem marad nedves, amikor nem törlitek meg pisilés után?
Mekkora az idealis penisz meret mind vastagsagra mind hosszra? Akiknek van tapasztalatuk leirnak uzenetben? 18/F
Srácok nektek milyen nagy lankadt állapotban a péniszetek?
Fiuk nektek hany cm mereven illetve lankadtan a peniszetek? Es kb milyen vastag?
Hány évesen kezdett el szőrösödni a péniszetek?

Kérdések az Egészség rovatbólKérdések a Férfiak egészsége rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!