Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Normális az, hogy nemsokára...

Normális az, hogy nemsokára 21 éves leszek, de még mindig szinte semmi arcszőrzetem nincs? Előfordulhat hogy mondjuk 25 éves kor után kezdhet el nőni a rendes, végleges arcszőrzet?

Figyelt kérdés

Konkrétan ami van az egy szakmunkásbajusz, meg pár fekete szőrszál az államon illetve a szám alatt, de így ennyi, és ezek is alig láthatóak, max közelről.

Ha a kezem végigsimítom az arcomon, érzem hogy tele van az arcom ilyen piheszerű szőrökkel, de ezek persze abszolút nem látszanak, maximum csak ha napfény éri őket, de akkor is nem sötétszínűek, hanem majdhogynem szőkék.


Két dolog miatt zavar ez engem. Az egyik az hogy már évek óta szakállat, vagy legalábbis borostát szeretnék, de persze még mindig semmi. A másik, hogy a testem többi részén kifejezetten szőrös vagyok. Jó, a mellkasom nem az, de például a hasam meg a lábam iszonyatosan szőrös.

Arról meg, hogy "odalent" mi van, már nem is beszélek, kisebb őserdőt lehetne növeszteni belőle.


Genetikám nemhiszem hogy közrejátszhat a dologban, ugyanis a családomban minden férfinak 20 éves korára, ha szakálla nem is, de borostája már volt. A tesztoszteron szintem is tökéletesen rendben van, az étkezési szokásaimmal sincs gond, rengeteg fehérjét eszek, summa summarum: értetlenül állok a dolog előtt.


A kérdésem tehát az, hogy egészséges a helyzetem? Illetve van köztetek olyan, akinek mondjuk 25 éves koráig semmi arcszőrzete nem volt, de mostanra már szép szakállal rendelkezik?


Előre is köszönöm a válaszokat!



2019. febr. 26. 17:38
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Bátyám is ilyen volt, ő nagyon nehezen kezdett arcon szőrösödni, most 26, de tekintélyes szakálla van. Nem tudom közrejátszhat e, de ő alapból szőke, szóval nem is nagyon látszódott az elején, világos volt. :D
2019. febr. 26. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Arra emlékszel, hogy kb hány évesen kezdett a szakálla nőni?
2019. febr. 26. 17:53
 3/6 anonim ***** válasza:
Több ilyen ismerősöm is van. Nekik így is maradt, sima az arcuk. Irigylem is néha őket
2019. febr. 26. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem mindenkinek nől, valakinek meg csak foltokban ezért borotválja.
2019. febr. 26. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

én is ilyen vagyok de khm, most nem azért.. nekem szép arcom van, nem kell szakáll hogy jól nézzek ki.

93% szerintem hogy így maradsz... ha csak nem csinálsz 2 millió forintért szakállbeültetést

2019. febr. 26. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Utolsónak: Miből gondolod hogy ilyen nagy az esély hogy így marad?
2019. febr. 26. 20:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!