Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Fityma felhuzása, probálta...

Fityma felhuzása, probálta mar valaki koari ejakulacio, vagy tulsagos erzekenyseg lekuzdesere azt probalni hogy mindig felturve, felhuzott fitymaval jarkalt?

Figyelt kérdés
2019. márc. 1. 18:07
 1/5 anonim ***** válasza:
Próbáltam,de nem jött be.
2019. márc. 2. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Mi aza koari?

Ékezet sincs???

2019. márc. 3. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

Nekem segített az érzékenységet kezelni, úgy hogy hátra húzva hordtam nadrágban.

Ha nagyon érzékeny javaslom előszőr csak ülve, fekve egyhelyben vagy alvásnál is húzd hátra. Ha már jobban megszoktad akkor járkálva is ugyanezt! ha esetleg visszacsúszik próbáld meg zsebkendővel betűrni.


Remélem tudtam segíteni!

2019. márc. 11. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Utolso:koszonom a valaszod. Segitseg ez valamilyen szinten sex teren is a dolgokra. Tovabb birod ezzel?
2019. márc. 11. 10:53
 5/5 anonim válasza:
Hidd el te is bírni fogod így nagyon sokáig, egyebkent az óvszer is enyhít az érzékenységen.
2019. márc. 11. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!