Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Milyen az a férfi aki ad magára?

Milyen az a férfi aki ad magára?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

22 éves srác vagyok és manapság a férfiak egy része jóval igényesebb lett mint annó volt divat. Persze nem a divat majmokra gondolok hanem aki odafigyel ténylegesen a külsejére. Az érdekelne ,hogyan csinálja. Ebből adódóan férfiak válaszát várom inkább, hogy mi a napi rutinjuk stb... nálam alap ,hogy a fogaimra odafigyelek napi 2-szer mosom illetve folyamatosan járok fogorvoshoz kontrollra. Rendszeresen borotválkozom még ha az arc szőrzetem nem is valami erős. Napi egyszer fürdök bár sokan azt tanácsolják reggel és este is kellene. Arcomon és testemen is rendszeresen használok testápolót . 2 naponta tisztítom a füleim és nagyjából hetente vágom a körmeim bár azt hiszem ezek alapok. A felsoroltak ellenére mégis érzek egy fajta igénytelenséget magammal szemben még ha a családom piperkőcbek is tart sokszor. Úgy gondolom a mai világban már egyáltalán nem b*zis ha a férfi foglalkozik a külsejével ebben kérnék segítséget még mire kellene oda figyelnem illetve ki miként ápolja a külsejét


2019. márc. 3. 19:11
 1/3 anonim ***** válasza:

Én ugyan ilyen vagyok :) így jobban érzem magam. DE +

Az apoltsagot kicsit túlzásba viszem tudom de jobban érzem magam.

Sok fele frissítő és ránctalanító krémet , gelt használok.

Fényesítem a kormom.

Szemöldökom rendezett és ápolt , férfiasan gyantázva.

Szeretem a márkás Calvin, Boss, Michael, Diesel és mindent ami jól néz ki , mindenből annyi különböző szint vásárolok amenyit csak lehet és a pénztárcám engedi persze kiegészítőkkel együtt.

Minden nap borotvalkozom az intim helyeken is egyaránt.

Tudom túlzás de ez van.

Amit utalok az a koszos korom, fül, igénytelen test szag ....

2019. márc. 3. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
És a cipőd sarka is mindig tiszta ?
2019. márc. 3. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Még a csajok sem borotválják minden nap a nemi szervüket.:-)

Ez már durva.:-)


Férfinak nem kell csupaszra borotválni a nemi szervét.A szőrzetet is lehet rendezetten és mégis férfiasan tartani.

2019. márc. 9. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!