Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Ez tényleg igaz?

Ez tényleg igaz?

Figyelt kérdés
Ha valakit pl. verekedésben tökön rúgnak, az tényleg nem érzi a fájdalmat az adrenalin miatt? Vagy csak részben igaz ez, vagy egyáltalán nem? Még sohasem rúgtak meg ott, de nem igazán értem, hogy egyáltalán miért nem tud valaki ellenállni a fájdalomnak? Vélemények, tapasztalatok ezzel kapcsolatban?

2019. márc. 15. 20:31
 1/5 anonim ***** válasza:
90%
Ez igy biztos nem igaz .Nem véletlenül oktatják ezt önvédelemnél .Inkább ellenkezőleg van,ezzel lehet hatalmas fájdalmat kiváltani .
2019. márc. 15. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Mindenkinek más,és más a fájdalom küszöbe .
2019. márc. 15. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
hát...hiába srác vagyok, egyszerűen nem tudom elképzelni, hogy egy megrúgástól azonnal össze essen valaki.....persze lehet, hogy csak azért mert még nem rúgtak meg ott...
2019. márc. 15. 20:40
 4/5 spok válasza:
100%
Ha megrúgnak, vagy ráesel, hidd el nekem g..i kellemetlen dolog. Olyan, mintha az egész gyomrod, alsó hastájad kiszakadna a helyéről.🙃 Úgyhogy nagyon is lebenitja az embert egy verekedésben, válaszolva a kérdésedre.
2019. márc. 15. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nem olyan könnyű valakit jól tökön rúgni, elég nehéz pontosan eltalálni. Ha nem számítasz rá, akkor nagyon tud fájni egy kis erejű ütés vagy rúgás is.

Ha gondolod, szívesen kipróbálom veled, milyen az ha tökön rúg valaki, persze nem túl nagy erővel, hogy kibírjad.

2019. márc. 16. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!