Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Merev állapotban kicsi hajszál...

Merev állapotban kicsi hajszálér látszik a makkon?

Figyelt kérdés
csak merev állapotban van ez , lankadt esetben nem, voltam már vele urológusnál és azt mondta ez normális, viszont webbetegen olvastam hogy azért ez nem az, valakinek hasonló gondja volt már és kapott rá esetleg valami krémet?

2019. márc. 18. 09:49
 1/4 anonim ***** válasza:

Ahogy a doki mondta.Ez teljesen normális dolog .

Merev állapotban a hajszál vérerek is nagyon ki vannak tágulva .A makk felületét meg nyálkahártya fedi,ez a bőrnél sokkal vékonyabb .

2019. márc. 18. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Azt azért tegyük hozzá, hogy a doktor meg sem nézte és igazából több helyen is olvastam ( jó tudom ez az internet de azért webbetegen csak nem vannak baromságok) hogy ezt meg kell mutatni a doki meg igazából csak rávágta , hogy ez normális. Nem tudom hagyjam e vagy menjek esetleg egy magánhoz
2019. márc. 18. 23:37
 3/4 anonim ***** válasza:
ott nem kéne hogy látszódjon semmi
2019. márc. 19. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Utolsó te esetleg rendelkezel orvosiismeretekkel vagy csak neked nincs es azert mondtad? Nem kotekedesbol kerdezem tenyleg erdekel
2019. márc. 19. 23:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!