Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » A péniszemen rengeteg apró,...

A péniszemen rengeteg apró, mintha pattanás lenne, de nem az van (mindigis volt), ez micsoda?

Figyelt kérdés

Kérlek ne trollkodjon senki/röhögjön ki!

Az egészen ilyen apró pontok, amikben van olyan fehér is mint a pattanásban, és nagyon ritkán van amelyiket “ki lehet nyomni”.

Tudom h undoritóan hangzik, de NEM pattanás, csak ahhoz tudnám leginkább hasonlítani, tényleg nagyon apróak, viszont rengeteg van.

Mindigis ilyen volt, és mivel nem voltam még lánnyal, ezért ebből következőleg nem látta még senki élőben, hogy mondhatna rá akármit is (egyszer volt kép küldés, de nem jegyezte meg).

Timédzser korban vagyok ha ez számít.

Kérlek tényleg csak akkor szóljom hozzá akárki is ha tud értelmeset írni, és ne röhögjön ki senki, csak itt mertem ezt leírni...

Ez valami betegség? Vagy mi ez? Hogyan lehet kezelni leginkább orvos nélkül?


2019. márc. 25. 20:39
 1/2 anonim ***** válasza:

Bőrdokihoz menj el es ad rá krémet vagy kezelést.

No para nem ciki.

2019. márc. 25. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Keress ra a Fordyce foltok/pottyok kifejezesre a neten. Hasonlit?
2019. márc. 27. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!