Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Ez lehet merevedési probléma?

Ez lehet merevedési probléma?

Figyelt kérdés

Az elejen leszogezem szuz vagyok es meg soha semmilyen szexualis dologban nem volt reszem nadragon keresztuli ingerlesen kivul.

Eddig mindig rendesen allt de tegnap baratnom le akart szopni (jezusom, ez annyira csunya szo) amit elotte meg is beszeltunk 1 hettel kb.

Eloszor meg csak a nadragomba akart de akkor mar szoltam neki, hogy meg ne mert nem all teljesen..

Utana mar engedtem hogy benyuljon aztan kezdett volna szopni de mire athelyezkedtunk mar megint nem volt 100%-os

Aztan kesobb osszejott volna, mar egyszer meg is nyalta.. de haverok jottek es pont lattam oket az ablakbol ugyhogy nem jott ossze.. megint..

Aztan a nap tovabbi reszeben egyszer sem allt fel.. semennyire..

Ma a reggeli merevedes megvolt de azota csak egyszer allt fel es akkor is csak ilyen 50%-osan.

Most folyamat ezen kattogok es nem ertem miert van ez az egesz.. pedig nem is feltem meg semmi, senki nem jott volna haza csak mikor a haverok jottek de akkor bezzeg rendesen allt...

Nem ertem..

Minden segitseget elfogadok..

(Ekezet miatt bocsi, telefonrol vagyok)



2019. ápr. 7. 14:57
 1/6 anonim ***** válasza:

Te nem is annyira akartad ezt a dolgot erőltetni,a barátnőd hajtott erre.Igazi vágyat nem is éreztél rá.

Most ne magadat hibáztasd A p.csöd akkor áll fel,ha az agyad szexuális központja is akarja .Ehhez pedig szexuális ingereket kell kapni az agynak .Ez így működik.

2019. ápr. 7. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Azért van a barátnőd, hogy felállítsa...
2019. ápr. 7. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

#1 nem, nyilvan nem ismersz de ha valamit nem akarok azt szova teszem.. nekem is nyilvan jo lett volna de nem jott ossze...

#2 .....

2019. ápr. 7. 21:57
 4/6 anonim ***** válasza:
Az a lényeg ne stresszelj.
2019. ápr. 8. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ne agyalj rajta ennyit. Azért nem áll rendesen, mert túl sokat gondolkodsz rajta és a stressztől lelohad. Próbálj kikapcsolni agyban és ne görcsölj rá.
2019. ápr. 9. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Koszonom mindenkinek
2019. ápr. 10. 00:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!