Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Mitől és mi lehet ez?

Mitől és mi lehet ez?

Figyelt kérdés

Férfi/20 éves.

Valami gond lehet a péniszemmel.. Egyrészt (ez mar régebb óta) de nem húzódik teljesen hátra a bőr a makkomon,ami rendesen aggaszt viszont olvastam hogy ez másoknál is előfordult probáljam meg otthoni taktikákkal (pl.:szappan/víz) hátra húzni a bőrt. Na most ez mondhatni működött viszont nem megy végig továbbra sem a bőr hanem feszülni kezd. A másik amit jelenleg vettem észre és teljesen szokatlan az az hogy elsősorban viszketni kezdett rendszeresen a péniszem ami érzésre megmondva belülről fakad,illetve a makkom tetejen a bőr kivörösödött. Aztán néha éreztem égető és csípő érzéseket a kivörösödött bőr részén. Ma már azt vettem észre hogy valamilyen váladék is keletkezett amit kezdetben spermának hittem de már nagyon kételkedem benne mert ez kicsit sárgásabb. Vizelésnél nincsenek fájó érzések,illetve rendszeresen sincsenek ahogy a viszketés sem,szimplán időnként fordul elő. Külsőleg sincsenek változások,hegek sem kinövések. Mivel még nem volt kifejezetten szexuális aktusom illetve nem is élek szexuális életet kizártam a szexen át történő fertőzések valoszinűségét,inkabb higéniai probléma állhat a háttérben mivel a fitymám okozta korabban leírt problémám nehezítí a tisztálkodást. Egyesek szerint ez szárazság,mások szerint elég egy patikai krém de én komolyabb problémának érzem ezt. Szerintetek forduljak urológushoz vagy inkább csak teszteljem a krémeket vagy úgy amúgy mi lehet ez,esetleg valaki már tapasztalta? Nagyon zavar és megszeretném oldani ezt a problémámat minél előbb. Köszönöm előre is a válaszokat.



2019. ápr. 9. 15:51
 1/5 anonim ***** válasza:
58%
Tesztelgetesnek semmi ertelme, mert az alap problemat nem oldja meg a kenocs. Valoszinuleg fitymaszukuleted van, amit az urologus siman tud kezelni. Ez a masik tunet meg lehet akar gombas fertozes is, amihez jol mondod, hozzajarult az alap problema. Mindenkeppen menj el urologushoz. Addig meg max Betadine-nal torold at, ha nem vagy joderzekeny.
2019. ápr. 9. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
58%
Felejtsd el az otthoni praktikákat, rendellenes vérzés vagy hegesedés lehet a következménye, urológus tud rajtad segíteni. A fertőzés a szűkület miatt van valószínűleg, arra is tud megfelelő készítményt adni az orvos.
2019. ápr. 9. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
82%
Legtutibb megoldás az orvos. 😊 Szinte mindig... 💁🏽‍♂️
2019. ápr. 9. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
48%
A vércukorszinted rendben van?
2019. ápr. 9. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Szerintem rendben van,de hogy teljesen oszinte legyek nem mertem meg.
2019. ápr. 9. 20:49

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!