Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Úgy áll a farkam reggelente,...

Úgy áll a farkam reggelente, hogy már fáj. ,?

Figyelt kérdés
Reggelente arra kelek, úgy áll,hogy már fáj hiaba csapom ki lefekvés előtt ..volt olyan 2x is megtettem de megint arra keltem ,hogy mar megbolondulok olyan kemény reggel...tippek???

2019. ápr. 13. 10:56
 1/8 anonim ***** válasza:
68%
A reggeli merevedés természetes dolog férfiaknál és nem függ attól, hogy előtte maszturbáltál-e lefekvés előtt.
2019. ápr. 13. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
94%
Addig örüljél amíg a farkad merevedik be fájdalmasan, nem pedig a derekad.
2019. ápr. 13. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
nekem is szokott fájni annyira kemény és nehezen lankad le
2019. ápr. 13. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Még 60-70 évet bírj ki...
2019. ápr. 13. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
4%
Feküdj hanyatt, vagy tolj össze két ágyat és a résre feküdj hassal. Viccet félretéve, menj el kézzel gyorsan, utána refrakter, ingerelhetetlen állapotba kerül és petyhüdt marad. Egyébként még csak potenciafokozó hatására megrepedt farokról hallottam, tehát ha fáj, akkor fájdalomcsillapítót kell szedni. A rendszeres erős merevedés hatására megnő majd a furkós és rajongani fognak érted a nők. Másnak ezért kemény éveket kell pumpálnia...
2019. ápr. 13. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
58%
Van egy remek tippem: aludj nálam! 🤗😍
2019. ápr. 13. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Háton kényelmetlen aludnom de volt mar olyan is ,és ugyan ugy arra keltem ,hogy áll...plusz a hugyozas is nehezen megy mert amint felkelek mennék de perceket kell varnom mire lelankad ....
2019. ápr. 13. 22:14
 8/8 anonim ***** válasza:
Érthető, ha néha zavaró, de ezzel minden férfi így van. Nem tudsz ellene tenni, szóval el kell fogadni és örülj neki, hogy minden rendben működik, ahogy kell!
2019. ápr. 16. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!