Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Miért nem mélyül a hangom? 19...

Miért nem mélyül a hangom? 19 éves leszek 1 hónapon belül

Figyelt kérdés
Ha visszahalgatom a hangom nagyon nem tetszik, ha ideges vagyok akkor meg nagyon vinyogós, tartok is majd az érettségitől hogy ott nagyon ideges leszek és lehet nagyon vékony lesz. Ha nem vagyok ideges akkor azért 1 fokkal jobb
2019. ápr. 17. 20:44
 1/9 anonim ***** válasza:
Hát lány vagyok, de úgy tudom, hogy ekkor már nem nagyon fog változni. Esetleg, ha még rardom össze vissza ugrál, akkor mostmár majd beáll egy állandó szintre. De nyugi, biztos nem olyan vészes :)
2019. ápr. 17. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Szerintem a legtöbb embernek hülye hangja van, ha ideges (nekem is). Nem tudom megmagyarázni, csak olyan fura.
2019. ápr. 17. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
De mindenkinek mély a suliba, csak nekem nem, 9.be folyamatosan basztattak, de még néha most is
2019. ápr. 17. 21:13
 4/9 anonim ***** válasza:

Egy biztos,hogy hang életünk során folyamatosan változik,szép lassan mélyül ,változik.

Ezért járnak az énekesek is folyamatosan hang képzésre .

De te nem vagy énekes,és lehet hogy a hangod sem változott még férfiasabbra .Te magad is hallod mikor változik el jobban,ami nem az előnyödre van ,ezért próbáld meg az idegességet vissza fogni .

2019. ápr. 17. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Szia! Ismerem ezt a problémát. Ha viszont magabiztosabb vagy, úgy is beszélsz, nem pedig mekegsz vagy mökögsz, akkor a komolyság és az érettség akármilyen hang viccértékét elveszi.
2019. ápr. 17. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
szerintem meg ne foglalkozz mások véleményével. én is furcsának hallom a hangom visszahallgatva,mások szerint természetes hangom van.
2019. ápr. 18. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 szamo77db ***** válasza:
Nekem meg kissé nazális a hangom. (Orrhangom van kissé.) Egyszer egy gégész kérdezte, hogy tisztul-e az orrom rendesen és meg kéne műteni az orromat, mert orrsövény ferdülésem van. Gondoltam: na, komám, abból nem eszel! Jól van ez így, ahogy van, nem engedem kalapálni, vésni az orrom.
2019. ápr. 19. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Mutáltál már?
2020. ápr. 5. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Hát volt már mutálás de nem lett mély
2020. ápr. 6. 07:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!