Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Egészség » Férfiak egészsége

A kérdés

A szmegma ami a péniszen a fityma alatt van folyamatosan termelõdik, vagy van amikor csak kevesebb vagy egyáltalàn nem ha egz bizonyos mennyiség màr odatermelōdött?

Fontos lenne!?

Keress kérdéseket hasonló témákban: pénisz, fityma

ápr. 22. 13:38  Privát üzenet  

A válaszok
Miért lenne fontos, mi a baj?

A válaszíró 44%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/9Időpont ápr. 22. 14:35 Privát üzenet
folyamatosan termelődik, szóval tisztítani kell, mert mindenféle bacilus melegágya lehet meg begyulladhat.

A válasz 64%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 74%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/9Időpont ápr. 22. 15:59 Privát üzenet
Folyamatosan termelődik, ezért rendszeresen tisztítanod kell alatta.

A válasz 62%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 70%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/9Időpont ápr. 22. 17:24 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

0-24 ben ugyanakkora a termelōdés mértéke?

# 4/9Időpont ápr. 22. 20:34 Privát üzenet

"0-24 ben ugyanakkora a termelōdés mértéke?"

Szerintem nem. Nekem voltak időszakok, amikor több termelődött, máskor kevesebb.

Ne haragudj, de furcsállom a kérdést, mert annak kéne természetesnek lennie, hogy a péniszre rakódott szennyeződést minden zuhanyzásnál eltávolítja az ember, függetlenül attól, hogy milyen mennyiségben és ütemben koszolódik.

A válaszíró 70%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/9Időpont ápr. 22. 20:42 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Én zuhanyzóval meg Minden létezõ dologgal folyamatosan tisztogatom, mégis állandóan túrós pedig napi 2x reggel este rendesen tisztítom meg sikàlom

# 6/9Időpont ápr. 22. 20:46 Privát üzenet
tototolk nevű felhasználó válasza:

Nézesd meg magad egy dokival. Nem szégyen, csak egy kicsit kellemetlen. De ő többet és biztosabbat tudná neked mondani.

# 7/9Időpont ápr. 24. 20:27 Privát üzenet
A túl sok (túl erőszakos) tisztítás se tesz jót, mert simán ki lehet irtani olyan baktériumokat is, amik amúgy ártalmatlanok, sőt meggátolják rosszabb dolgok megtelepedését.

A válaszíró 64%-ban hasznos válaszokat ad.
# 8/9Időpont ápr. 24. 20:35 Privát üzenet
Fújj miez a kérdés!!!?

A válasz 23%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 43%-ban hasznos válaszokat ad.
# 9/9Időpont ápr. 29. 17:45 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Miért lehet az, hogy folyamatosan ingerült vagyok?
Hogyan növelhetném a tesztoszteron szintemet?
Kenegetem terbisillel magam, mulik is a gomba de folyamatosan alakul ki mashol miert?
Egy nap alatt hány liter leves fér egy emberi gyomorba összesen, ha folyamatosan pótoljuk az ürítéssel távozott mennyiséget?
Vettem mobil internet kártyát telefonba. Kaptam hozzá 10 GB adatot nethez. Ha skypen folyamatosan beszélgetek videó nélkül, akkor ez a mennyiség kb meddig elég?
Ez a CO2 mennyiség nem jelent gondot az akvárium élővilágának? Nem túl sok? Folyamatosan mehet bele?

Kérdések az Egészség rovatbólKérdések a Férfiak egészsége rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!