Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Valaki szedett már Andriol...

Valaki szedett már Andriol Testocaps tablettát? Ha igen, akkor milyen hatása volt a merevedésre?

Figyelt kérdés
2010. júl. 5. 18:02
 1/4 anonim ***** válasza:

Nyilván jó hatással van, főleg, ha nem csak a 40milligrammosat eszed, akkor aztán örülsz, ha nem merev néha :D


De mivel ide nem járnak 60 éven felüli urak - úgy sejtem, te se az vagy - ezért hadd kérdezzem meg, ugye az orvos írta föl vagy legalább felügyeli a szedést?

2010. júl. 6. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Szia valóban nem vagyok 60,de sajnos ilyen problémám van.Voltam egy hormon kivizsgálásom és az orvos mondta,hogy legközelebb fel fogja írni csak még szükség van egy sperma vizsgálatra..Csak érdekel,hogy valóban fog-e hatni,mert a hormonrendszerrel nem szívesen kísérletezget az ember.Egyébként ezek szerint te már szedted ezt a gyógyszert?!Ha igen akkor a hatása hány nap múlva mutatkozott meg?Nagyon köszönöm,hogy válaszoltál.
2010. júl. 6. 16:15
 3/4 anonim ***** válasza:

Még nem vagyok 60:)

Szóval: a hormonrendszer és a merevedés nincs közvetlen összefüggésben. Az Andriol hormongyógyszer, s szedése KIZÁRÓLAG a szakorvos rendelése alapján, s KIZÁRÓLAG az orvos által rendelt mennyiségben és ideig.

Ami a merevedési zavart illeti, érdemes szexológussal értekezni róla. Bár azt gondolom, hogy a mostani szakorvosod megfelelő ebben.

2010. júl. 18. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Kipróbáltam a TESTOCAPS kapszulát.

Semmi különös nem történt.

Bizonyára nagyon jó annak, akinek szüksége van rá, mert nem mérgező a májra és nem avatkozik bele a test saját tesztoszteron termelésébe.

Nem lett tőle akaratlan erekcióm, nem lettem, hogy úgy mondjam, kanos.

Egyszerűen csak stabilizálja a férfias jelleget.

Nyugodtan használhatod a megadottak alapján (napi 1x vagy 2x).

Ha hazardírozol vele, önmagadnak teszel rosszat.

Egyébként nem veszélyes, mert nem aromatizálódik ösztrogénné (ami a női nemi hormon és MINDEN rossznak, betegségnek a forrása egy férfinál)

2014. nov. 6. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!