Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Miért nem áll fel?

Miért nem áll fel?

Figyelt kérdés

Elmondom a történetet.29 éves férfi vagyok, sosem cigiztem,sosem drogoztam,és nagyon nagyon ritkán iszok, 5 havonta talán egy sört ha megiszok.Hobbi szinten testépítéssel foglalkozom és eléggé izmos típusú vagyok.

Az a helyzet hogy van egy lány akivel már több mint 6 hónapja összejárunk hetente átlagban kétszer-háromszor a szex miatt.Mindig áthozom kocsival ide magamhoz.Van mikor csak 3-4 órahosszáig tud lenni,de van mikor itt tud aludni.A fél év alatt talán az elején volt olyan hogy nem állt fel mert akkor még nem ismertem és ráparáztam,de végül akkor is felállt.Aztán ahogy telt az idő mindig találkozgattunk,hónapokon keresztül semmi baj nem volt az erekciómmal, olyan kemény voltam mint a szikla, majd kicsattant mindig annyira állt.A szex eszméletlen jó volt.Ez így ment 6 hónapon keresztül.Körülbelül 2 hete kezdődött el az hogy akárhányszor átjön és sor kerülne a szexre egyszerűen nem áll fel,eleinte belenyúl a gatyába,izgatja még úgy nagyjából félig meg is keményedik de aztán mikor már húzza lefele a bugyit annyira rástresszelek hogy kész vége,nem áll fel!Bármit teszek bármit csinálok, bárhogy izgatom, a lányt bárhogy fogdosom,semmi.Egy nagyon nagyon vonzó,gyönyörű nőről van szó.Ma is ez történt. rajtam volt a ruha, elkezdtünk csókolózni ,felállt mert felizgultam a csókjára,aztán vetkőzik lefele hopp megint meghalt,megint rámtört az a stressz érzés az a megfelelési és bizonyítási vágy.Megint cserben hagyott.Ez már az 5. eset egyhuzamban.Mi lehet az oka??Ja még egy fontos dolog.Mivel edzek rendeltem magamnak táplálékkiegészítőket,és rendeltem magamnak tesztoszteron fokozókat is tribulust és DAA-t.Egyszerre szedem mindkettőt,és amióta elkezdtem ezeket szedni kb 2 hete(mert ezek amúgy kapszulák) azóta van ez hogy nem áll fel.Nem tudom van-e köze ehhez az egészhez mert amióta ezt szedem még a közérzetem is másabb, sokkal stresszesebb vagyok és ideges ok nélkül.Az benne a durva hogy erről a 2 teszto fokozókról azt írják hogy növeli a libidót ,a nemi vágyat és fokozza az erekciót.Akkor nekem miért azóta kezdett el merevedési zavarom lenni amióta ezeket szedem?Mert addig nem volt bajom a merevedéssel amíg nem szedtem be ezeket. Vagy egyszerűen csak rástresszelek?Elmondom most hogy érzem magam.Nagyon letargikus és szomorú vagyok.Még élni sincs kedvem annyira elment a kedvem az egész élettől.Legszivesebben sírnék a szégyentől,olyan mintha hisztiznék eddig nem volt velem ilyen, talán a teszto fokozók megborították az androgén-ösztrogén szintemet?Mert esküszöm pár napja olyan érzékeny vagyok és sírásra hajlamos mint a nők.Egyáltalán nem, érzem magam férfinak,mert nem áll fel és félek hogy a lány ezt megunja és inkább abba hagyja velem a talit.Egy hajszál választ el attól hogy ne kezdjek el sírni annyira elhatalmasodott rajtam ez a kudarc érzés.Vesztesnek és szerencsétlennek érzem magam annak ellenére hogy egy kigyúrt fizikailag erős férfi vagyok.Ez az egy oka van az egésznek: Nem áll fel a farkam.Ő próbál nyugtatni,nagyon aranyos és türelmes lány.Mondogatja hogy előfordul az ilyen ne idegeskedjek nem hagy magamra stb stb De már zsinórban az 5. után már elég idegesítő és már most előre ráparázok a következő talira. Szerintetek van köze a teszto fokozóknak ehhez az egészhez? Eldöntöttem,hogy veszek magamnak potencianövelőt.Tudtok valami olyat ajánlani amitől újra kőkemény leszek?

Köszönöm hogy "meghallgattatok". Várom a normális válaszokat és szívesen fogadom a segítségeket és jó tanácsokat.


2019. máj. 25. 21:21
 1/7 anonim ***** válasza:
Rohadtul nem értek ezekhez a szerekhez, de szerintem egy próbát megér ha pár napra elhagyod a bogyókat amit eddig szedtél, es akkor meglátod h az okozta-e.
2019. máj. 25. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Hagyd abba azoknak a sz@rokank a szedését, adj egy kis időt hogy kiürüljön a szervezetedből, aztán figyeld a hatást. Szerintem minden visszaáll a régi kerékvágásba.
2019. máj. 25. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Meg is válaszoltad a kérdésedet! Ne mérgezd magadd, vágd haza a szervezetedet hosszú távra ilyen ellenőrizetlen és teljesen szükségtelen kemikáliákkal! Nem ettől leszel férfi! Sőt, nagyon úgy néz ki, hogy ettől inkább kevésbé leszel az!
2019. máj. 25. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Igen most ezt fogom tenni.Ma délután volt az utolsó hogy szedtem.De azt nem értem hogy ezek a cuccok a scitec és nutrend gyártótól vannak.Teljesen legális és ellenőrzött termékek mert a shopbuilde.hu-ról rendeltem őket és azt tényleg mindenhol feltüntetik hogy nemi vágy fokozó,növeli a libidót,fokozza az erekciót. Akkor nem értem mi ez ami most velem van?Azt még nem mondtam hogy amióta ezeket kezdtem el szedni ,többet és intenzívebben edzek, kb 2 órákat. Nem lehet kimerültség az oka? Nagyon sok a kérdés bennem... de az tény és való hogy úgy érzem magam,mint ahogy azt leírtam.Nem működik a cerka és ez miatt egy lelki sérült lettem.Hisztis mint egy nő de egyben nagyon nagyon stresszes :)
2019. máj. 25. 21:49
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Még "viccelni" is szoktak ezzel, hogy az ilyen szereket szedő ffiaknak nem áll fel, csodalom hogy meg nem hallottál róla. Teljesen felesleges ilyen vackokat szedni, lehet hogy kinézeteden javít, de mit ér ha más téren meg elcseszi az életed??
2019. máj. 25. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
95%
Senki sem tökéletes. Te egy szép, erős, izmos testű srác vagy, aki nem iszik, nem drogozik. Lásd meg a jót önmagadban. Legalább a bicepszed kemény!
2019. máj. 25. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerintem lelki eredetű oka van ennek nem lehet h teljesittmény kenyszered van ? Az edzés + munka nagyon leszívja az ember energia ugyileg. Több nap kell h regenerálodni tudjálnaturálként ez van. Pihend ki magad es rakd fejbe helyre magad lehet nem vagy elégedett magaddal es ezért stresszelsz ra.
2019. máj. 29. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!