Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Mi lehet a baj? Van olyan...

Mi lehet a baj? Van olyan hogy sok a szex?

Figyelt kérdés
Az a helyzet hogy mikor a barátnőmmel elösszőr voltunk együtt akkor nem sikerült elmennem mert nem állt fel rendesen, ezután vártunk és csak pettingeltünk és 2 hónappal az első próbálkozás után sikerült is azóta eltelt 5 hónap és szinte tökéletes szexuális életünk volt szinte mindennap amikor együtt voltunk szexeltünk általában napi 2x ez heti átlagban 9-12 szokott lenni. Esetleg ha volt olyan hogy nem jött össze akkor azért nem mert előtte 2x is. De tegnap megint nem volt jó 2x is próbáltuk de nem sikerült, igaz előtte este 1x, tegnap előtt meg 2x is de akkor sem értem hogy miért nem sikerült. Ma megpróbáltam maszturbálni, elmentem de mégse éreztem hogy igazán állna és nem értem hogy mi a gond velem. Gondoltam arra hogy túl sok a szex és kell idő hogy kicsit pihenjen vagy más baj lehet amit urulógián kéne kezelni? Mi lehet a gond? Miért lehet ez?

2019. máj. 28. 00:25
 1/3 anonim ***** válasza:
Kiégés és a túl gyakori művelet miatt az ingerküszöböd is kitágul - csökkentsd le, pihentessétek picit és utána megint jó lesz, de wazz, ne napi 2-xer minden nap, mert az nem normális és igen, jól érzed: a túlzásba vitt nem élet nem egészséges, mint ahogy más sem, amit túlzásba visznek!
2019. máj. 28. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
(nemi élet)
2019. máj. 28. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Nem csak a sok szex a baj, hanem az a beteges figyelem, amivel a saját szexuális teljesítményedet monitorozod. Próbálj már ellazulni egy kicsit és ne csak a farkaddal foglalkozz, az élet nem csak kefélésből áll.
2019. máj. 28. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!