Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Mi lehet az oka, hogy egy 36...

Mi lehet az oka, hogy egy 36 férfinak nincs rendes erekciója?

Figyelt kérdés
Én egy huszonéves szűzlány vagyok, a barátomnak már 4 éve nem volt szexuális kapcsolata. Amikor végre együtt lehetünk volna, akkor egész éjjel nem jött össze. Pedig azt mondja, kíván.
2007. dec. 7. 13:36
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ennyi kihagyás után teljesen elképzelhető, pszichés okai is lehetnek. Ne aggódjatok, baj nincs, szeretettel megértéssel és kényeztetéssel sikerülni fog...
2007. dec. 7. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ideges, és fél hogy nem felel majd meg egy ilyen fiatal lánynak.Én 25 vagyok a barátom 46 és nálunk is voltak gondok az elején.Sok dícséret és bíztatás kell neki, hogy elhiggye hogy te tényleg vonzódsz hozzá és őt akarod!Sok sikert!
2007. dec. 7. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

A férfiaknál hosszas kihagyás után teljesen természetes, hogy nincs merevedése, vagy ha az van, magömlése nincs.

nem kell félni, ez el fog múlni, csak ne parázzon be.

PRóbálkozzatok, bíztasd és ne görcsöljön. Ez egy nomrális folyamat, nem ő a hibás érte.

2007. dec. 7. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Ne csináljatok belőle ügyet mert akkor még jobban streszel és akkor nem jön össze.Símogassátok egymást,ne a teljesítményre koncentráljatok;)

egyébként szerintem természetes dolog hogy nincs rendes erekciója.próbálkozhattok hosszú előjátékkal is.

2007. dec. 8. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Talán először próbálkozhatna azzal, hogy párszor segít magán. Nem hinném, hogy ezt az elmúlt 4évben ne tette volna meg. Ha meg tényleg maszturbált, akkor fura egy kicsit... Ő még nem számít idősnek.
2009. aug. 29. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Konkrétan most 1, vagy 36? O.O
2010. febr. 6. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!