Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Nehezen van merevedésem mit...

Nehezen van merevedésem mit tegyek?

Figyelt kérdés
Az a problémám hogy, voltam egy lánnyal és sex közben nagyon hamar lelankadt és utána nem állt fel és elélvezni se sikerült nem tudok. De az önkielégités megy, de a sex óta merevedési probléma lépett fel és nem tudom mit tegyek. Most már nem tudok gondolattól merevedni és nem élveztem a sexet nincs inger. 23 ÉVES VAGYOK és a sex előtt bármikor fel állt ha csak rá gondolok egy nőre csúnyára is. Első sex volt először ráfogtam arra amiatt van ez de azóta csináltam 4 lánnyal és kudarcot vallottam. 19 évesen leszopott egy lány akkor élveztem és elmentem akkor biztos h a sex is működött volna de most semmi
2019. jún. 10. 18:14
 1/4 anonim ***** válasza:
Lelki okai lehetnek. Lehet, hogy nem tudsz eléggé odafigyelni. Lehet, hogy a kudarcon jár az eszed közben. Vannak potencianövelő tabletták de csak óvatosan. Ha túlzásba viszed az ellenkezőjét fogod tapasztalni.
2019. jún. 10. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Lehet az is közre játszik mindig lenéztek a lányok volt olyan is hogy azt mondták kicsi pedig nem látták soha nem voltam sikeres a lányoknál és nagyon stresszes voltam egész életemben sex előtt tényleg nagyon hamar felállt és jó volt minden aztán megtörtént és ez a probléma
2019. jún. 10. 18:43
 3/4 A kérdező kommentje:
és mindig az járt a fejembe milyen lehet a sex és hogy nehogy kudarcot valljak
2019. jún. 10. 19:11
 4/4 anonim ***** válasza:
(Off topic, de magyarul sz betűvel írják a szexet)
2019. jún. 10. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!